Beba Sensitive - pokračovacie mlieko

10. okt 2022

Ma beba sensitive nejaké pokračovanie? Dvojku?

a_andrejka4
10. okt 2022

Nema

autor
10. okt 2022

@a_andrejka4 a co treba dávať? Zas skúšať nové?m

aaadkaaa
10. okt 2022

Klasicku bebu comfort

a_andrejka4
10. okt 2022

My sme prešli potom na sunar ale ak nechces menit znacku tiez by som šla na beba comfort

autor
10. okt 2022

@aaadkaaa
@a_andrejka4 ďakujem babule

autor
10. okt 2022

@a_andrejka4 a používala si sensitive? Sedelo vám.

lienka.7
10. okt 2022

Pouzivala som sensitive, potom som prešla beba supreme 2.
Urcite nemen značku, ostan pri bebe aj naďalej.

a_andrejka4
10. okt 2022

Ano do 15 mesiacov pila dcerka bebu sensitive, predtym mala bebu HA 1 len to sa mohlo predpisovat iba do pol roka vtedy a dvojku dr nechcela dat ci co, tak dala sensitive 🙂

autor
10. okt 2022

@lienka.7
@a_andrejka4
Moja bebu sensitive pije 3 deň zatiaľ, predtým mala beba ha 1 ta jej nesedela po akom čase zistím ze jej sedi?

aaadkaaa
10. okt 2022

V com jej nesedela? Moja pila klasicku comfort, presli sme na supreme pro, uvidim ci aj pri 2.budeme pouzivat supreme pro, podla toho, ako bude papat. Prva nechcela jest nic len mlieko, vtedy by som volila co najlepsie a nakkvalitnejsie

autor
10. okt 2022

@aaadkaaa grckala po nej prudom aj vyse polky co spapala... a po tejto senisitve zatiaľ nie

mia_von_prag
10. okt 2022

Tiež sme potrebovali um proti zápche.
Hipp comfort, ani Beba sensitive pokračovacie nemajú. Nutrilon comfort a Sunar AR comfort maju aj 2. Ale ďalšie od jedného roka už nemajú.

Ja som po Hipp comfort (proti zápche) skusila Beba comfort 2 (myslela som že to je to isté, ale alternativa by bola Beba sensitive) a sadlo to výborne

lienka.7
10. okt 2022

Ja som chcela ako prvú beba ha (prvej malej sedela), ale ako na potvoru ju nemali tak som vzala sensitive a ostali sme potom už pri nej. Potom som z nej prešla na supreme 2. Ziadny problem nemame.
U prvej som ako prve mlieko mala kúpený sunar a strasne hnačky, kŕče, grckala mi to proste... cize som u nej sla na beba ha, mala som tusim do 3, potom už na comfort 4 som prešla a v pohode. Teraz ma 5tku.
Cize mne sa beba ako taka osvedčila u oboch mojich bab.