Beba z Rakúska. Môžu zvyšky želatíny dieťaťu uškodiť?

tatko_bubko
3. feb 2008

Ahojte maminy, kupil som si Bebu jednotku vo Viedni. Beriem to tak, ze to bude to iste, vsak to je medzinarodna firma. A stoji to tam 10EU, co je oproti Zilinskym 416 SKK dobra cena.

Co ma vsak zarazilo, po tom ako mala vypapala flasku, tak po stenach ostali akokeby take male zelatinky. Beba chuti fajn, nic zvlastne, podla textov na krabici je to normalna Beba 1.

Nedavaju sa take nejake zlozky co vyzeraju ako male zelatinky proti grckaniu?

Dik

denka1
3. feb 2008

tatko_bubko my kupujeme Bebu v Nemecku uz 2 roky pre dvoj rocneho syna a teraz aj pre 2mes dcerku a mozem ti povedat ,ze sa nemusis nicoho bat.Neviem sice preco sa po vypiti vytvara ta zelatinka, ale nemyslym si ,ze je zdravotne zavadna.Ale ked kupujeme Bebu na slovensku,tak ta to nema a podla mna je to preto,ze ta Nemecka Beba,je sytejsia.Taka je smotanovejsia,ako slovenska.Nas maly pije uz Bebu3 a stale mu chuti.A mas pravdu cenovo sa viac oplati ju kupovat v De.

lyzenka
3. feb 2008

Ahojte, ja som zase kupila mliecko Babylove 1 z DM - a tam tiez na flasi zostavaju take male bodky-zelatinky...tiez som sa nad tym cudovala. Skusali sme aj ine mlieka z ktorych to vobec nebolo. Ale odpisala mi Maca z konika, ktora tiez pouzivala babylove mliecka a zevraj to nevadi.........

...inak v zlozeni je uvedeny aj skrob......tak neviem ci to nie je z toho....fakt neviem z coho to moze zostavat?

tweety22
3. feb 2008

ahojte, my kupujeme malemu v rakusku mliecka, kasicky, vyzivy atd. atd. a so 100% istotou mozem napisat, ze vsetko je ovela lepsie... my pouzivame humanu a ta je podla zlozenia vlastne taka ista ako u nas, ale chutou sa mi zda ina a tiez hustejsia, dalej plienky pampers su ovela lepsie rakuske ako tie nase (aj lacnejsie), drogeria ako napr. bubchen ma ovela sytejsiu farbu a dokonca je aj hustejsia...