Červené fľaky a mlieko Hami

denisque
16. jan 2013

No vyrazky su to neni, len cervene fliacky, po brucku, chrbatiku, a po tvaricke, no a citrusy nepapame, lebo mame dva mesiace a tyzden. A s avivaze, neviem, do teraz sme nic nemali ☹

veronika_domenova
16. jan 2013

Nam toto mliecko nerobi ziadne neplechy. Nemoze to byt z ockovania? Alebo ste boli dlhsie vonku-zeby fliacky z chladu? Asi najjednoduchie sa bude opytat lekarky 😉

ktore
16. jan 2013

juj som napisala a vymzalo sa mi to nejak.ja si pametam
@denisque ze tiez to mala moja starsia dcerka z niecoho ako chlad ci nejaka choroba.potom mala aj teplotu.ale nic vazne to nebolo.nepametam si kolko mala mesiacov.z alergie na nieco su vyrazky skvor ako flaky.ale chod k dokine nech ti daco na to da.teplotu nemate?od mliecka je skôr hnacka a vracanie a nepriberanie.a mala by drobne vyrazky mozno aj na tvaricke ale to uz je ekzemik.myslim ze tak nejak si to pametam.moja mala alergiu na mliecko.

ktore
16. jan 2013

@denisque davas aj avivaz???to by sa nemalo.samponiky nepouzivat iba ked uz je väcsie babo.iba mydielko na ritku.

denisque
autor
16. jan 2013

Avivaz davam jedine tu detsku, lebo mame strasne tvrdu vodu a jedine telovy olejcek, lebo sme suchucky. No pri prvych dvoch deturencach nebol taky problem ☹ ..

mummy01
16. jan 2013

@denisque avivaz ani olecek by som nedavala....ak ma dieta suchu pokozku tak je s najväcsou pravdepodobnostou aj precitlivela...takze prat v mydlovych vlockach a nenatierat olejom 😉

ktore
17. jan 2013

@denisque mne kazala dokina davat miesto avize ak je tvrda voda asi tak deci octu do plachania.a je to to iste.zmekci to vodu.a pradlo je cerstvo vonave.