Cítite rozdiel medzi Nutrilonom Extra a obyčajným?

nikollette
25. jún 2009

chcem sa opýtat mamičky, ktroé dávate deťom nutrilon, obyčajný, a nutrilon Extra pre dlhšie zasýtenie, či ste spozorovali rozdiel??? Ja ani moc nie... ma ypapá zhruba každe 3-4hodinky, a pri obyč.nutrilone tak pýtal papať,a teraz pri nutrilone extra to isté..

magnetika
26. mar 2010

No vcera sa nam stalo to, co lienke. Davala som na noc malemu Nutrilon extra a pocas papania ho ukrutnr naplo a totaaaaaalne sa povracal. Normalne to z neho vyletelo ☹ Tak som sa zlakla...... Aj on. Nechala som ho tak a cca za hodinku som mu zarobila obycajny. Spapal, ale neodgrgol, co sa prejavilo za dve hodiny. Ako keby ho rezali, tak plakal 😢 Potom zaspal s v noci detto. Uz som bola zufala, s muzom sme si ho podavali a nevedeli co s nim. Neviem, co to malo znamenat, vecer pred tym ho pil tiez a nic mu nebolo a vcera takto 😠 Uz to nikdy nechcem zazit, ten Extra mu nikdy uz nedam..... ked ho niektora chcete, poslem vam ho za 12.- eur /dala som 18,50 a spravila som z neho 3 davky/ bez postovneho. Ved na co nam bude a vy ked ho niektora pouzivate, je skoda aby som ho vyhodila. Napiste na IP ak ho chcete...

babika0
4. mar 2011

ahojte. my papame bebu. myslite, ze by som malemu mohla skusit dat nutrilon extra?

halime
22. sep 2011

Mam podobny problem ako tu citam. Davam extra malemu uzz skoro 4 tyzdne (bude mat 5 mesiacov) ale vobec ho nezasyti. Stale je nepokojny a nervozny, zuje si ruky, cely cas hladny :( zacali sme davat na desiatu ovocie (jablcko alebo banan) po 12tej mu obcas davam zeleninku alebo kasicky (polske ryzove klejiky), trosku ssa uspokojil. Nas problem ale bol ze sa aj v noci zase zacal budit aj trikrat a stale bol hladny. Tak som mu zacala tento tyzden dosypavat malu lyzicku tej kasicky co vecer. Moja otazka je ci mu nemozem nejako ubblizit? Ladviny, pecen, slezina alebo traviaci trakt? Stolica sa mu troska zmenila naa hustejsiu ale kaka aj 2-3krat za den. Okrem toho nechce vobec nic pit, ani vodu ani cajiky. Bojim sa aby sme mu nejako neublizili. Poradi mi niekto ci mozem to mliecko zahustovat a ako ho mam priinutit pit? Dakujem

skalican
28. máj 2013

Naša malá pri obyčajnom Nutrilone 1 vydržala prespať aj celú noc. Skúsili sme jej dať večer Nutrilon extra a už po 3.5 hodine bola hladná. Takže,už jej budeme dávať len obyčajný Nutrilon 1-to je asi najlepšia voľba v našom prípade. Asi to na každé dieťa pôsobí inak. Keď malá niečo odmieta,tak jej to nebudeme dávať nasilu.