Čo bolo pre vás dôležité pri výbere batoľacieho mlieka?

miriam_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Materské mlieko je pre dieťa to najlepšie. Keď ale dojčenie nie je už možné, príde na rad výber batoľacieho mlieka. A nie je to ľahká vec. Na trhu existuje široká škála značiek a druhov batoľacích mliek. Čo pre vás je (či bolo) pri výbere mliečka dôležité? Spomínate si, ako ste prvýkrát mlieko vyberali? Napíšte nám 🙂

pribinak
30. mar 2016

Kedze rodicak na Slovensku je 200e a nie kazdy otecko je bankový manažér, tak dolezity faktor je cena, najmä ak sa odporuca pit UM do 3 rokov

vonava007
30. mar 2016

U nás bolo od samého začiatku nutné prikrmovať, bolo to zo zdravotných dôvodov. Teda hlavne po prvom pôrode. V nemocnici nám odporučili Nutrilon HA a tým sme aj začali. Potom sme prešli na AR kvôli refluxu. Mali sme Nutrilon na predpis, tak to nebolo tak finančne náročné ako uvádza @pribinak🙂

baklik
30. mar 2016

zlozenie priblizujuce sa co najviac materskému mlieku 😉

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@pribinak Dobry den, pribinak, dakujem za vas prispevok a nazor a prajem vam pekny den!

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@vonava007 Dobry den, vonava, dakujem, ze ste sa s nami podelili o vasu skusenost a verim, ze antirefluxne mliecko Nutrilon AR vasmu dietatku pomohlo zmiernit tazkosti spojene s refluxom. Prajem vam pekny a vesely den s vasimi drobcami! 🙂

marecek1
30. mar 2016

Prvýkrát? To sme sa rozhodovali o UM pre syna - vtedy sme sa veľa radili s našou pediatričkou, lekárničkou, hľadali sme dostupné informácie o zložení UM/skúsenostiach rodičov s UM na internete.... Na základe odporúčaní/nájdených informácií sme sa rozhodli pre značku Nutrilon, a boli sme spokojní, používali sme ho do synových troch rokov.

qwertxy
30. mar 2016

Zloženie mlieka a cenový stred. Nekupovať najlacnejšie ale ani najdrahšie (kvôli reklame).

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

@qwertxy Dobry den qwertxy, dakujem za vas nazor a ze ste sa zapojili do nasej temy. Prajem vam este pekny den!

anka2103
30. mar 2016

Pri prvom synovi sme na mlieko ktore mu vyhovovali prisli az v 6 mesiacovh a teraz chvalabohu skor okolo dvoch a vystriedsli sme len dve. No aj pouzivame pol na pol ha/ar a aj tak niekedy skoro vobec nevracka a niekedy dost

mimusa227
30. mar 2016

My sme pri prvom synovi zvazovali vyber mlieka az v desiatich mesiacoch,ked som ho uz nemohla kojit a tak sme sme sa rozhodovali hlavne kvoli zlozeniu mlieka a vyhovovalo nam Nutrilon,pri druhom a tretom synovi sme uz nad inym mliekom ani nerozmyslali,lebo s nutrilonom sme mali a aj mame len tie naj skysenosti.

monika11m
30. mar 2016

kedze som mala velke babo a musela odzaciaku prikrmovat v nemocnici mi odporucali nutrilon tak som pri nom aj ostala

eliska_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

Hledaly jste například informace na internetu? Doporučil vám někdo, s čím má dobré zkušenosti?

trudy1717
31. mar 2016

Za nas vybrali umele mlieko este v porodnici a nikto sa ma nepytal. Proste iba mi to oznamili a bolo hotovo. Ostali si pri nom kedze pediatricka pri citlivom brusku malej nechcela menit mliecko.

eliska_nutrilon
Moderátor
1. apr 2016

@trudy1717 Děkujume moc za odpověď a doufáme, že mléko vašemu děťátku vyhovuje!

eliska_nutrilon
Moderátor
1. apr 2016

Maminky, máte zkušenosti s hledáním informací na internetu? Brouzdaly jste např. na různých webech/diskuzích či recenzních serverech?

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Keď budete mať nejaké otázky a budete sa chcieť poradiť, môžete mi napísať alebo zavolať na našu infolinku spoločnosti Nutricie (https://www.nutriklub.sk/poradna-odbornikov) Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť! A nezabudnite, naša súťaž trvá do nedele 3.4.!

trudy1717
1. apr 2016

@eliska_nutrilon ano ano to zase ano len nerozumiem preco ma kazde mliecko inu xhut. Bolo by jednoduchsie keby malo aspon pribliznu tak by prechod medzi jednotlivymi cislami bol jednoduchsi 😊

bubbles
1. apr 2016

odsávala som malej mlieko 11 mesiacov, no uz v 8. mesiaci som musela pridavat UM, zacalo mi totiz klesat mlieko.. zaciatky boli tiez tazke, nevedela som, ci sa MM rozbehne pri odsavani.. v oboch pripadoch mi detska lekarka radila kupit nutrilon (teda pre pripad, ze by bolo potrebne hned na zaciatku UM), v 8. mesiaci konkretne profuturu - kvoli zlozeniu.. je z rodiny, takze mi povedala uprimny nazor, bez ovplyvnovania zo strany vyrobcov, take nieco neuznava.. tiez chodi na skolenia, ci ako sa volaju tie ich zhromazdenia, kde sa preberaju novinky a podobne veci, neustale sa vzdelava.. verim jej a verim nutrilonu - mala ma rok a pol, idealnu vahu, je zdrava, velmi sikovna, proste prospieva 🙂 stale pije UM - profutura 🙂 a videla som aj ine diskusie, tak na margo kase - profutura ryzovo-kukuricna je uzasna mňamka, ked ju mala nedojedla, tak na tejto sme sa bili, kto ju bude dojedat :D ziadna ina nam nechutila 🙂