Čo s otvoreným Nutrilonom a Bebou?

sksko
4. máj 2009

Ahojte. Tak nas chytila laktacna kriza. nakupeny mam Nutrilon aj Bebu. Kedze som uz naozaj nevedela co s malym, nechel tahat- len trosku cucol a potom zaspal alebo sa odvracal, v noci sa budil cast...- tak som si povedala- asi nemam MM a skusime UM. Otvorili sme Nutrilon- lenze nechcel..

tak na druhy den sme skusili BEBU HA-- nechcel o flaske ani pocut.. tvaril sa ze "coto jeee??"ani opakovane nema o flasu zaujem...
radsej zacal neskor tahat aj ked teda to nie je este ono ale snad sa to zlepsi..

LENZE CO TERAZ S TYM MLIEKOM??? na krabici je ze spotrebovat do 14 dni (BEBA) a do Mesiaca NUTRILON...

o taky mesiac- dva by som to snad mohla vyuzit na zarabanie prvych kasiciek pre maleho ( teraz mame 4 mesiace) ale co dovtedy?
Myslite ze by som to mohla supsnut do mraznicky- vzduchotesne uzavriet aby tam nesla vlhkost a nechat tam???

alebo ako ste to riesili vy?

Dik

zeez
3. jún 2009

Ja by som to pouzila do kolacov, baboviek (kava-tiez super napad). Ved je to luxus-mlieko. Teda pokial to nie je to H.A., to je horke ako blen.

megi93
3. jún 2009

Ahojte, ja som tiež volala na bezplatnu infolinku Nutrilonu a povedali, že v žiadnom prípade jej to nemám dávať po viac ako mesiaci, ale tak spravili sme si po svojom a hoci bol nutrilon otvorený asi cca 6 mesiacov, malej chutil tuším viac ako čerstvý 😀 A je úplne v poriadku...myslím malá 🙂

lentilka11
4. jún 2009

na bezplatné lince nutrilonu ti ani nic jinýho říct nemůžou 😀