• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo za náhradu umelého mlieka? Sušené alebo kravské?

17. augusta 2008 
prosim vas stalo sa mi to ze som zabudla kupit UM a v noci nemam co dat dcere pit ine ako mlieko nechce ja mam uz malo mlieka svojho s toho je kazdu chvylu hore mam doma plnotucne mlieko kravske a polotucne susene co jej mam dat radsej a ak mlieko kravske ako to riesite aby bolo teple mozem si ho dat do termosky ci sa pokazi do dakej 3 rana
14. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, kravske mlieko zohriate ti do 3 rana nevydrzi :frowning2: ale radsej by som dala to ako susene.
14. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loren a nemáš nejakú kašu?..žeby si jej ju spravila na riedko do fľaše :unamused: .Ja by som asi neriskovala s kravským mliekom hneď dať plnú dávku.Hoci niektoré maminy dávajú kravské mlieko od roka v pohode,len ho treba hlavne prevariť a skladovať v chladničke.Zohriať len pred pitím :slight_smile:
14. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola radsej za to susene a nemas doma nejaku kasu?a vraj od 1 roka sa moze aj kravske, ale aj tak som asi za susene :wink:
14. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loren, a co takto pohotovostna lekaren? tam by mohli mat...
14. aug 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco kravske prevarit? ved ono je uz pasterizovane, naco znovu? :confused:
14. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do lekarni sa uz nedostanem a skusim s tou kasou to ma nenapadlo lebo za normalnych okolnosti ju dcera nechce ak tak dake tri lyzicky ale urobym ju na riedko zajtra vam napisem ako som dopadla ste zlate :wink:
14. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pre istotu , Matka :unamused: ...aj ked ja som tiez proti tomu KM.. :confounded: .ale aj Lefika ma pravdu, skus lekaren pohotovostnu :confused:
14. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loren tak do tej lekarne posli manzela.medzi KM polotucnym a plnotucnym si vzdy vyber plnotucne...ale pokial sa len trosku da, radsej sa tomu aspon do dvoch rokov este vyhni...
14. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nestresovala a prevarila by som plnotučné mlieko. ved ked si ppozrieťe zloženie UM je tam tiež kravské. moja sestra kojila malú do 6 mes a potom prešla na domace kravské. a malá je uplne v pohode. aj moja detská dok. mi poradila, že ked malá nechce UM tak nech jej dam prevarené mlieko ale plnotučné. ved malá má už viac ako rok.
14. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak ako som tusila nevypila to :unamused: :wink:
15. aug 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a rano som jej skusila dat KM prevarene a to iste vraj bleeee :wink:
15. aug 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
km netreba prevarat,pokial je trvanlive-to uz je prevarene az az :wink: prevarat treba len tie klasicke trojdnove,aj ked neviem ci to este aj vobec je,davno som nevidela...
15. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa toto stalo. Tak som jej dala viac jogurtov. Kravské nie, ani mi to nenapadlo. Beztak pár dní bez mlieka neublíži.
17. aug 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata78 v UM sice ke kravske mlieko, ale specialne upravene... :unamused:
17. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trvanlive by som nedala ale uz vobec. to pijem iba ja :grinning:
tie trojdnove este dostat.
17. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok