Čo za náhradu umelého mlieka? Sušené alebo kravské?

loren
14. aug 2008

prosim vas stalo sa mi to ze som zabudla kupit UM a v noci nemam co dat dcere pit ine ako mlieko nechce ja mam uz malo mlieka svojho s toho je kazdu chvylu hore mam doma plnotucne mlieko kravske a polotucne susene co jej mam dat radsej a ak mlieko kravske ako to riesite aby bolo teple mozem si ho dat do termosky ci sa pokazi do dakej 3 rana

lefika
14. aug 2008

hmm, kravske mlieko zohriate ti do 3 rana nevydrzi ☹ ale radsej by som dala to ako susene.

dadulka19
14. aug 2008

loren a nemáš nejakú kašu?..žeby si jej ju spravila na riedko do fľaše 😒 .Ja by som asi neriskovala s kravským mliekom hneď dať plnú dávku.Hoci niektoré maminy dávajú kravské mlieko od roka v pohode,len ho treba hlavne prevariť a skladovať v chladničke.Zohriať len pred pitím 🙂

bzucinka2
14. aug 2008

aj ja by som bola radsej za to susene a nemas doma nejaku kasu?a vraj od 1 roka sa moze aj kravske, ale aj tak som asi za susene 😉

lefika
14. aug 2008

loren, a co takto pohotovostna lekaren? tam by mohli mat...

martina46
14. aug 2008

preco kravske prevarit? ved ono je uz pasterizovane, naco znovu? 😕

loren
autor
14. aug 2008

do lekarni sa uz nedostanem a skusim s tou kasou to ma nenapadlo lebo za normalnych okolnosti ju dcera nechce ak tak dake tri lyzicky ale urobym ju na riedko zajtra vam napisem ako som dopadla ste zlate 😉

junovka
14. aug 2008

...pre istotu , Matka 😒 ...aj ked ja som tiez proti tomu KM.. 😖 .ale aj Lefika ma pravdu, skus lekaren pohotovostnu 😕

sirinka
14. aug 2008

loren tak do tej lekarne posli manzela.medzi KM polotucnym a plnotucnym si vzdy vyber plnotucne...ale pokial sa len trosku da, radsej sa tomu aspon do dvoch rokov este vyhni...

mata78
14. aug 2008

ja by som nestresovala a prevarila by som plnotučné mlieko. ved ked si ppozrieťe zloženie UM je tam tiež kravské. moja sestra kojila malú do 6 mes a potom prešla na domace kravské. a malá je uplne v pohode. aj moja detská dok. mi poradila, že ked malá nechce UM tak nech jej dam prevarené mlieko ale plnotučné. ved malá má už viac ako rok.

loren
autor
15. aug 2008

ahojte tak ako som tusila nevypila to 😒 😉

loren
autor
15. aug 2008

a rano som jej skusila dat KM prevarene a to iste vraj bleeee 😉

sakura77
15. aug 2008

km netreba prevarat,pokial je trvanlive-to uz je prevarene az az 😉 prevarat treba len tie klasicke trojdnove,aj ked neviem ci to este aj vobec je,davno som nevidela...

mimakro
17. aug 2008

Aj mne sa toto stalo. Tak som jej dala viac jogurtov. Kravské nie, ani mi to nenapadlo. Beztak pár dní bez mlieka neublíži.

sirinka
17. aug 2008

mata78 v UM sice ke kravske mlieko, ale specialne upravene... 😒

martina46
17. aug 2008

trvanlive by som nedala ale uz vobec. to pijem iba ja 😀
tie trojdnove este dostat.