Dávate bábätkám k umelému mlieku aj probiotiká?

kristinka128
21. apr 2021

Ahojte baby davate babatkam k umelemu mlieku aj probiotika? Dakujem kazdej za odpoved napiste ak ano ze ake 🙂

zuvelyn
21. apr 2021

Nie nedávam. Ja mam ale "nepopulárny" názor na všetky tieto srandy. Pre mna osobne je nepochopiteľné načo dávať tak čistému organizmus take kvapky,onake kvapky, často len preventívne. Podľa mňa (je to laický nazor, nie som doktor) to musí strašne narušiť tráviaci systém do budúcna (aj keď sa jedná o prírodné látky)

aknamorka22
21. apr 2021

@kristinka128 ahoj, ja som cca od mesiaca davala biogaia probiotiká. Dávala som ich preto, lebo malý mal problém sa vykakať a z UM mal veľmi tuhú stolicu. Po cca týždni užívania sa to zlepšilo 🙂 pokiaľ však tvoje bábätko nemá nejaký problém z nemusíš dávať 🙂

hailey1
21. apr 2021

@kristinka128 my sme davali na odporucanie pediatricky. Mnoho ludi to nevie, ale probiotika su jednou z najlepsich veci na budovanie imunity vo vseobecnosti (u malych aj dospelych). Davali sme probiofix imun do 3.mesiaca. A nedam na ne dopustit.

katkamatka7
21. apr 2021

@kristinka128 Nie, nedávam, radšej mu dám pohyb, cvičím a nie je treba žiadne doplnkové kvapky, aj ak by boli neviem ako prírodné z lekárne.