Dávate ešte Nutrillon4 3 ročnému dieťaťu?

elissa
14. nov 2009

Ste tu niektorá taká?Moja dcéra ma 37 mesiacov a nechce kravské mlieko aj keď som ho ochutila rôznymi príchuťami.Len mi povie že jej nechutí.Chcela som ho už teraz vysadiť,ale keď nechce kravské mlieko...čo mám teraz robiť? ☹

sipcek
14. nov 2009

a skusala si miesat nutrilon a kravske dokopy?napr.pri 120ml-90 ml nutrilonu a 30ml kravskeho mlieka.ja by som to tak vyskusala. 😉

kisska
14. nov 2009

alebo ho skus nahradit acidkom, cmarom, kefirom, jogurtovym mliekom a inymi mliecnymi vyrobkami 😉

ivusa82
14. nov 2009

my este stale papame francuzke mlieko 🙂 ..je do troch rokov..ine mi nechce...,,, potom asi nahradim jedine mliecnymi vyrobkami...ale ani jogurty mi moc nechce..,

tigri
15. nov 2009

ja planujem davat UM dlhsie ako 3 roky, pokial bude dcerka chciet...ak sa nemylim, vyrobca Nutrilonu aj Sunaru udava az vekovu hranicu 6 rokov 😉

diddi
15. nov 2009

do 3 rokov, by sa nemalo davat dietatu kravske mlieko

jahodka11
15. nov 2009

elissa, ja som citala, ze aj 5 rocne deti kludne mozu pit nutrilon, je zdravsi a ak chcu, tak je to uz len o financiach rodicov 😉 takze kludne nech pije nutrilon, je tam vsetko, co potrebuje, a ked jej chuti... 🙂

elissa
autor
15. nov 2009

jahodka aj ja si myslím že to malej nemôže vadiť.veď má tam kopec vitamínov a nám nevadí ho naďalej kupovať,len som chcela vedieť pre istotu,či to nevadí,keď ho pije už dlhšie.naša práve mliečne výrobky,ako acidko,kefír,jogurty nechce.z mliečnych čo tak zje sú syry a puding so šľahačkou aj to kupny-špekulant 😖 ja som rada že aspoň také zje z mliečnych,čo si myslím že nevadí,je to super.a stále mi dcérka prizvukuje že jej také mliečko chutí.takže asi budem tiež toho názoru ako tigri,pokiaľ jej bude chutiť,dovtedy ho budem kupovať 🙂

jahodka11
16. nov 2009

jasne, kupuj dalej, je to len dobre 😉 co by za to dali maminy, ktorym deti nechcu pit mliecko a jest mliecne vyrobky? 😉

elissa
autor
16. nov 2009

veru,veru také maminy to majú naozaj ťažké ☹ no jasné budem kupovať,len mám trošku ešte obavy z toho že vraj jedna mužova kolegyňa dávala svojmu synovi až do 4 rokov a keď mu ho odstavila začal jej byť chorý každé dva týždne.ja viem že každé dieťa je iné a nemusí to platiť pre každé dieťa,no len ma to trochu vystrašilo keď mi to hovoril.čo myslíte môže sa potom narušiť imunita?

kisska
16. nov 2009

elissa - nemyslim, ked potom nabieha na racionalnu vyzivu. Nutrilon a ine UM pomahaju imunitu budovat, ale nie su uplne zodpovedne za jej stav.
My sme zrovna ten pripad, ked maly od odstavenia odmieta akekolvek UM, a aj kravske ...okrem vyrobkov, co som vymenovala vyssie. Aspon ze to 😉

elissa
autor
17. nov 2009

kisska naša je slabý jedák,za celý deň len pozobkáva aj to so svojich jedál ktoré si obľúbila,nové nechce nič prijať ☹ ešte ani neochutná a povie že jej to nechutí.no ale ako som už spomínala z mliečnych syry zbožňuje a to ma teší 😀 tak dúfam že jej to imunitu potom nenaruší aj keď je slabý papač 😒 ale nemaľujem čerta zase na stenu,už som sa rozhodla,keď jej chutí tak nech ho pije naďalej 😀

jahodka11
17. nov 2009

elissa, keby mala oslabenu imunitu, uz sa to prejavi, zbytocne sa netrap a dalej kupu aj UM 😉