Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Do koľkých mesiacov pilo vaše dieťa umelé mlieko?

julka1979
17. nov 2012

mam 15 mesacneho syna a zatial pije francuzske mlieko.Mlieko si ziada este 3krat denne.Rano ked vstane, na obed ked ide spat,a tiez vecer tesne pred spanim.dakujem

puskaruka
17. nov 2012

Do dvoch rokov je vhodne davat umele mlieko. Potom davaj trvanlive, ale plnotucne, teda 3,5%

brumka
17. nov 2012

ahoj ja som dojcila 15m a od roka som davala UM na spanie a od 15m do 2 rokov UM Hami a od vtedy mi dcerka nepije ziadne mlieko nechuti jej

katren
17. nov 2012

my od roka pijeme kravske 😉 obidvaja

simca06022011
17. nov 2012

ja rano iba, vecer dostava kasu na spanie... cez den mliecne veci obycajne.

fomarik
17. nov 2012

ja od jedného roka malej dávam UM len večer, ráno dostáva kravské.

lelagula
17. nov 2012

ja malemu kupujem UM babylove 3 pije ho rano, pred obednym spanim a pred vecernym spanim a tiez niekedy mu dam kakavko a to mu zarobim do kravskeho ale nie trvanliveho ale to co predavaju z automatoveho auta na mlieko :D a tiez mu do takehoto robim aj krupicnu alebo pohankovu kasu 😉

zuzka38
17. nov 2012

my sme sa kojili do 17m., odvtedy UM, ale neskor sme presli na bezlaktozove, a ryzove napoje.. skusali sme aj mandlove a sojove, ale tie nam nepasovali.. planujem min. do 2 rokov..

visage1974
17. nov 2012

dcere som od roka davala mlieko 3,5% zlte rajo a synovi od dvoch ako som prestala kojit. Skus mu dat normalne krabicove mlieko jeden den a pozoruj ho ci mu to nevadi ak nie tak poho. Ja som sa pytala aj gastroentologicky aj chirurga co maleho operoval na creva ci mu mam davat nejake mlieko ako to BB atd co su pre deti on povedal vobec nie krabicove jemu staci a to iste povedala aj gasrto pokým neni alergik tak pohode.

ankazv
17. nov 2012

Ja som malemu od 1.roku zacala robit krupicu a puding z kravskeho mlieka 3,5% a od 1,5 roka ho aj pije. Dovtedy sme davali Hami mlieka, ine mlieka nechcel. Do 9. mesiacov bol plne kojeny.

memma
17. nov 2012

ja som mojej malej davala do 2 rokov Nutrilon a potom do 38 mesiacov babylove z DM.

bamato
17. nov 2012

starsi ma 26 mesiacov a este davame nutrilon, ale iba vecer pred spanim. kravske odmieta a mali sme cca 5 mesacne obdobie ked odmietal aj nutrilon, vlastne mlieko celkovo nechcel pit. mladsi bude mat 9 mesiacov a zatial je kojeny.

lenka268
17. nov 2012

Maly ma 2,5 roka a stale pije Hami. Kravske nechce, cez den mu obcas dam kravske. Krupica, puding noramlne z kravskeho. Pokial mu UM chuti davam mu ho budem.

machiabeli
17. nov 2012

moj bude mat 2r. UM pije len vecer a kravske mu nechuti

daado79
17. nov 2012

moj syn ma 2.5 roka a stale pije nutrilon 4. kravske plnotucne odmieta, nechuti mu, ani ked mu spravim kakao. ale dostava ho formou mliecnych vyrobkov a dufam, ze casom to pride samo, ze si ho vypyta 🙂

anjelicek26
17. nov 2012

Nas maly odmieta vsetky mliecne vyrobky - jogurty, kase, syry, takze UM mu ostane ako dlho ho bude ochotny pit.. Aj tak pije len 1, maximalne dve flasky po 150ml v noci, cez den nic...

sirael
17. nov 2012

Nasa mala pije UM rano, na obed a vecer - kravske vobec nechce, takze na UM budeme este asi dlho 🙂

babajaga
17. nov 2012

20 mesiacov,pijeme od narodenia nutrilon,od 15 mesiacov sunar original...planujem davat pokial mu bude chutit...skusala som aj krabicove,ale to nechce.

slniecko41
17. nov 2012

Moja malinká má necelých 14 mesiačikov a pije Nutrilon normálne 3 krát denne, okrem toho cez deň jej niekedy dávam pribináčik a večer skoro vždy kašičku Nutrilon /len obilno-mliečnu viaczrnnú/, skúšala som aj normálnu, ale tú mi nechce papať .... 😉

mircalla
17. nov 2012

Maly ma 28 mesiacov, pije ho stale, ine neche. Do 26 mesiacov bol kojeny + UM. Mlieko si ziada casto, dost to ide do penazi, 2 krabice za tyzden....ufff

tehulka2011
17. nov 2012

Pil ho do asi do 14tich mesiacov, potom zacal zo dna na den odmietat, tak som ho nenutila.

huxy
17. nov 2012

do 12,5 mesiaca papala UM,odvtedy plnotučné mlieko

keira
17. nov 2012

A nemali ste pocit, ako ste presli vzdy na vyssiu radu, ze dieta malo problemy s travenim?

annalena
17. nov 2012

ma 3 roky a pije stale pred spanim UM, Beba 1+ (od 1.roku) Je to uz asi skor len ritual, ale pokial jej chuti a pyta ho, tak nech ho ma. Kravske mi pit nechce, skusala som niekolkokrat.

katka1981
17. nov 2012

Nutrilon do 3 rokov

brisilda
17. nov 2012

ja som do 14-15 mes. dojcila a neskor sme presli na UM 🙂 pijeme ho dodnes a planujem mu ho davat pokial mu bude chutit 😉 mliecne vyrobky papka no kravske mlieko odmieta

iwesska
17. nov 2012

Moj ma 21m a stale pije Sunar - varim mu z kravskeho, ale rano pije UM - ma tam podla mna viac vitaminov ako v kravskom.

jerryjanka
17. nov 2012

Do 4 mesiace Nutrilon HA,
do roka Sunar
od roka Babylove
pije stále - má 22 mesiacov a bude piť kym bude chcieť

nili
17. nov 2012

Dcera ma 32 mesiacov a este pije UM Junior 2+. Pred spanim pije zvycajne 240ml, niekedy aj 2x. Sem tam si pyta aj cez den .Popri tom je aj syry, jogurty, puding a vypije aj trvanlive mlieko. Pytala som sa viacerych lekarov, ci mam prejst na mlieko z obchodu, vsetci mi odpovedali, ze v ziadnom pripade,pretoze UM ma vela vitaminov a obsahuje vsetko pre spravny rast a vyvoj. Do troch rokov kludne moze pit UM, aj dalej, ak to financne vladzeme. Zname davaju aj domace kravske. Kazdy robi podla osobneho posudenia. Co ale musim spomenut, ze dcera este nemala antibiotika a nebola naozaj chora, teda okrem soplikov. Nikdy nemala kasel, vysoke horucky, teraz u nas letia ovcie kiahne a zatial nic. Si myslim, ze imunitu mozeme dakovat aj UM Junior 2+.

anjelik2509
17. nov 2012

naša má 24 mesiacov a stále jej dávame aj umelé, Nutradefense pije 😉

wewe22
17. nov 2012

od 12mes sa moze davat keavske mlieko ja davam mlieko z automatu cerstve

Tu začni písať odpoveď...

Odošli