Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

mafianka
11. máj 2012

já si mylsím že je to hodně individální a že to chce vyzkoušet, nám hipp teda vůbec nesedl ☹

babulka12
12. jún 2012

nasa skusenost s Hipp probio 1 je fakt na 1-cku 🙂 od narodenia je maly na UM. zacinali sme nutrilonom, strasne koliky, po mesiaci a pol som to nevydrzala a skusila Sunar Nutra Defense, velmi mala zmena k lepsiemu. potom sme skusili Hipp a bolo po starostiach. pravidelna stolica, ziadna rurka. takze som rada, ze existuju podobne diskusie, lebo inak by som ho ani nekupila. za nas velka spokojnost!

katka37
12. jún 2012

za nás taky spokojenost ,velká 🙂

kebulina
12. jún 2012

My sme boli na Nutrilone Comfort a každý deň boli na programe večerné revíky a kakanie každý 4. deň s plačom. Myslela som si, že nič lepšie ako Nutrilon Comfort neexistuje, lebo je určený na zápchu, tak aké by to potom bolo s iným mliečkom, ktoré nie je určené na zápchu. Od svojej rodiny som si dala konečne povedať a v 3,5 mesiaci sme vyskúsali Hipp Bio Combiotic a nedám na neho dopustiť. Kakanie každých 1,5-2 dni bez plaču a super konzistencia 🙂. Ľutujem, že som to neurobila už dávno.

pumpkin77
14. jún 2012

@zuzanka102 a ste s nim stale spokojna? ja som ho dnes kupila a ta vona je akasi divna, akoby po rybacine, to je v poriadku???

alla24
15. jún 2012

@pumpkin77 ja neviem ale mne to mlieko nesmrdi po rybacine. Ako vona nic moc ale to je aj u inych mliek. Mne nutrilon smrdel ovela viac a tak isto ako kebulina mali sme od neho zapchy a strasne place. Ja by som neriesila "vonu" mlieka skor ako ho znasa moje babatko. 😉

katka37
15. jún 2012

taky mi nepřijde ,že smrdí ,ted jsem třeba dělala Nutradefense a ten smrděl hodně o Nutrilonu ani nemluvím ,my jsme s Hippem nadmíru spokojeni 🙂

katka37
15. jún 2012

@pumpkin77 ahoj tak jsme si šla čichnout a trošinečku by to snad rybinu připomínalo ,ale to mlíčko obsahuje omega 3 a ty jsou obsaženy v rybách ,takže možná proto,neříkám ,že mlíko obsahuje ryby 🙂 ale brácha je zmagistr a říkal ,že tam ta specifická vůně je.....tak se neboj vše je o.k 😉

pumpkin77
15. jún 2012

@katka37 dakujem!! vyskusame, dufam, ze bude malej chutit 🙂

katka37
15. jún 2012

@pumpkin77 chutově je výborné ,malý přestal prdět ,kroutit se ,zmizela tuhá stolice a pak průjmy ,ty měl po Nutrilonu....kadí pěkně jednou až dvakrát denně bez námahy ,držím palečky at chutná..... 🙂

kolinia
17. jún 2012

@pumpkin77 my papame hipp od cca 1 mesiaca, kedze som popri kojeni musela prijrmovat, mali sme sunar nutradefense a robil nam sarapaty s bruskom, od vtedy mame hipp bio combiotic, teraz uz dvojku a sme spokojni, ziadne problemy s bruskom od zmeny mlieka!

didi79
22. okt 2012

aj my papame HIPP asi od 2 mesiaca a mozem potvrdit ze je to dobre mliecko. Pred tym sme mali nieco ako BEBU
lebo tu v zahranici sa to vola NAN a riadne zapekal a moje dvojicky mali velky problem s bruskom. HIPP som zmenila zo dna na den. a hned max. spokojnost. Sice sami kakat zacanaju az teraz po 4 mesiaci ale aspon uz tak neplakali od koliky.

ktore
22. okt 2012

@didi79 mi papame nutrilon HA ale je dost drahy.zatial ho mame na recept.prosim ta kolko stoji hipp a je aj HA?

didi79
22. okt 2012

@ktore ja ti neviem povedat kolko stoji lebo my sme v zahranici...ale myslim ze nani HA

zalaretti
22. okt 2012

Nám chutná a vyhovuje BEBA 🙂

cherry1981
22. okt 2012

@ktore Hipp je aj HA kukni na google 🙂

didi79
3. dec 2012
ktore
3. dec 2012

@didi79 dik.je podobnej ceny ako nutrilon.ale obycajny je lacnejsi.dufam ze nebude musiet pit dlho HA.

ktore
5. dec 2012

@didi79 dnes sme boli v tescu.mali hipp bio kombioticvraj to je HA stal 4.99

didi79
7. dec 2012

@ktore to je nejaka blbost lebo ja tiez pouzivam a na krabici je napisane combiotic a nie je to HA ..asi nevedia co predavaju..lebo predsa HA musi mat oznacenie ako HA.

ktore
7. dec 2012

@didi79 aj si myslim ze ani nevedia co predavaju.lebo na krabicovom bolo napisane HA a na toto by preco nedali?oni fykt nevedia co predavaju.

momo216
12. dec 2012

Ja som s hippom spokojna nebol, maly mi ponom vracal vodu,, teraz papame france lait a super

ivana2301
18. feb 2013

Zienky ked rozrobite umele mliecko ostava vam na flaske pena alebo je to cisto bez peny??

kristina1612
3. mar 2013

ahojte.tak mi pijeme mlieko hipp od 4 mesiaca(bohužial sa inak nedalo( predtým sme skúšali mliečka ako beba ,beba ar,aj neaké nemecké ale musím povedat že moje dieta bolo prví krát v štyroch mesiacoch spokojné a neplakalo viac ako 2 hodiny dovtedy sme to nezažili.mali sme neustále vracanie bolesti bruška plač a po mlieku hipp to bolo super hned po najedení zostal kludné a spokojný usmieval sa a hral no bolo to super a mne padol obrovský kameň zo srdca že sme konečne našli mliečko čo nám sadlo.malí má 14 mesiacov a stále ho pije ráno aj večer 🙂 ja možem hipp len odporučit 😉

burina4
6. mar 2013

vrelo odporúčam máme ho vyskúšané 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ellit
6. mar 2013

Maminky moja mala ma 9,5 mesiaca a je plne kojena. Teda uz papame vselico, ale co sa tyka mliecka, je kojena. Ale v noci mi vstava kazdych 30 minut a kedze ja mam deti tri a nielen ju, nevladzem cez den fungovat. Preto uvazujem nad UM na noc, ci by ju to viac nenasytilo. Mozno jej naozaj ja uz v noci nestacim a je hladna. Podla reklamy a vasich slov vyzera byt HIPP mliecko vyborne. Nutrilon nechceli ani jedno z mojich deti, je velmi horke a kedze materske mliecko je sladkastej chuti, hladam nieco podobne. Beba je sladka, to viem, ale HIPP ma vraj lepsie zlozenie aj co sa tyka tych probiotik proti naduvaniu. Len neviem ci jej mam kupit od 6, alebo uz od 9 mesiaca. Ako sa to cisluje prosim?

ktore
6. mar 2013

@ellit ahojko.mozes uz kupit hipp 3 to je od ukonceneho 9 mesiaca.my papame hami ale tiez by som chcela hipp kvoli zlozeniu.a davas uz kasicky na noc?prikrmujes?

ktore
6. mar 2013

@ellit ci pardon je to od ukonceneho 8 mesiaca je tam pisane. http://www.feedo.sk/shop/hipp-3-bio-combiotic-d...

ktore
6. mar 2013

@ellit ale ty to uz mas aj tak jedno lebo uz pomali zacne zacne 10 mesiac tak kludne mozes hipp 3

ellit
6. mar 2013

@ktore ahoj, ano davam uz kasu na vecer, normalne mliecnu, takze tam je formula UM a zvlada to v pohodke. Davam jej ju o tej 19:00 hod, ale ked mi ona zaspi o 21:00- 22:00, tak je za chvilu hore hladna jak vlk a kojim ju kazdu hodinu snad v noci. Raz som mala vzorku sunarky doma a to mi zaspala o 21:00 a zobudila sa mi az o 5 rano. Aka parada 😀