Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

kriskika
27. mar 2016

My sme pouzivali nutrilon. Mali sme velke bolesti bruska a strasne mi maly plackal. Tak som presla na hipp AR plus Milchzucker a odvtedy mame kludny zivot. Maly mi placka len ked je hladny. Som s hipp znackou velmi spokojna

kriskika
27. mar 2016

Ano hipp je hustejsi. Moj drobec zacinal s 90ml teraz nam 120 je malo. Nakolko rastieme potrebuje AJ viac papat . ale kazdemu babu vyhovuje Ina znacka. Nam teda naozaj sadla tati hipp

humka2
30. mar 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

@valentinkaa lenze mnohe mamicky, prvorodicky taketo veci bud nevedia alebo neriesia az kym sa nieco nestane :( @babu15 tak vzdy je tam riziko, ze mliecko nesadne, ale treba vyskusat, ved svet sa neruca. Ktore od nich skusate? Snad to dobre dopadne a nebude mat problemy 🙂

evkafekete
4. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@maslenka47 jasne, ze zacneme materskym, len sa obavam, ci to bude stacit. 🙂 @kvetka589 @valentinkaa ja som myslela, ze nebudem musiet hladat umele mlieko, ale ked som sa s kamoskami rozpravala, tak ze je lepsie byt ready na vsetko. Baby ale ved kazde mlieko by malo obsahovat probiotika a take latky nie? @stanusa89 dufam a verim, ze bude dobre! 🙂 @mamickajanka dvojicky uzivit, to sa ani necudujem. To muselo dat zabrať. @iwusteeek prosim? to vazne sa nieco taketo stava? :( nie ja si dam velky pozor na to aby nase dietatko dostalo vsetko potrebne co pre rast a zdravie potrebuje. @babu15 este stale papate mliecko od nich? stale je vsetko ok?

mamickajanka
5. apr 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@evkafekete dalo to zabrat, ale pozri boli aj na umelom mlieku a nic im neni, su zdrave, krasne rastli a papali akoby to bolo materske mlieko 🙂 len treba vybrat to spravne mliecko a vzdy bude ako ma byt..

stanusa89
6. apr 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@evkafekete musis sa pricinit o to aby bolo dobre ;) hlavne hlavu hore keby bol akykolvek problem s mliekom. Mam pocit, ze deti su coraz vyberavejsie co sa mliek tyka, takze mozno bude treba vyskusat viacere, ale hlavne je to nevzdat ;)

rosinolka
8. apr 2016
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

@evkafekete tiez mam rovnake obavy ale tak snad to nejako zvladneme 🙂 mne doktorka odporucila mliecko umele keby nieco, tak ani nejdem vymyslat a hladat ine. Ked bude treba vyskusam toho a ked nebude sediet tak vymenime 🙂

evkafekete
11. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@kriskika a dlho ste hladali um? 🙂 @mamickajanka to dufam, ze tak bude aj unas ak budeme musiet byt na umelom. Pre mna je podstatne aby rastlo a aby nemalo zdravotne problemy. @stanusa89 jasne, ze sa pricinim budem robit vsetko pre to.. @rosinolka aj ti odporucila nejake konkretne ci len znacku?

snehulienka155
12. apr 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@evkafekete presne to co popisujes je najdolezitejsie. Nejde o cenu, ide o dieta ako umele mlieko prijme ako mu sadne, ci bude mat pravidelnu bezproblemovu stolicu atd 🙂 drzim palce!

ada0207
20. máj 2016

@kriskika
@kriskika ahoj. Mozem sa opytat kde kupujes toto mlieckoosvedcilo sa mi to hipp baby combiotik ale to sme dostali a chcem ho ist kupit ale chcela by som vediet kde sa naj oplati a co priblizne stoji? Ďakujem 🙂

kriskika
21. máj 2016

@ada0207 ahoj. Ja kupujem toto mliecko v Nemecku. TU soji 9,85€ u nas na SK som ho objednavala v lekarni a vyslo ma na 11,25€ takze poradit neviem presne KDE ho treba objednavat u nas na slovensku. Mozno przrite stranku nejaku ak by bola moznost objadnat. Podla mna by to vyslo lacnejsie 🙂

kriskika
22. máj 2016

@ada0207 ahoj. Nasla som jednu stranku. A oplatia SA tam objednavat mliecka. TU je 🙂 http://www.lekaren-bella.sk/zbozi/3031185/hipp-...

jonnie
22. máj 2016

@kriskika Hipp predava DM drogeria, Kaufland alebo lekaren.

kriskika
22. máj 2016

@jonnie ja kupukem len v Mülleri 🙂

ada0207
22. máj 2016

@kriskika ďakujem ti velmi pekne 🙂

ada0207
22. máj 2016

@jonnie ďakujem! 🙂

nikinka1111
22. máj 2016

Hipp je super, mlieka, kaše, príkrmy,kozmetika, nedám naň dopustiť. overené mojimi 2detičkami 😀

dani122018
29. mar 2018

Ahojte mamicky lrosim vasmoj mali ma dva mesiace asi mesiac mame problem s kakanim nevie sa sam vykakat len sa natahuje vyskusali sme aj ine mliecka nutrilony mu dobre neobia nema ani tvrdu stolicku len sa sam nevykaka ale ma aj priblem ze dost grka citala som ze ten hipp probiotik je dobry ale je aj hipp antireflux

dani122018
29. mar 2018

Pije 120ml mozem mu na 120ml zarobit dve odmerky hipp probiotik a dve odmerky hipp antireflux ?dakujem

momoqui
29. mar 2018

@dani122018 podla mna mozes. Inak na to vykakanie zevraj pomaha (nemam osobne odskusane lebo nebolo treba ale je to recept starych mam)-do vriacej vody daj ovsene vlocky a nechaj trochu povarit, potom preced a takouto vodou potom zaliat mlieko. Je to vlaknina malo by to upravit stolicu

ada0207
30. mar 2018

Nam toto mlieko veľmi pomohlo pri.refluxe! Combiotik ...

evik55
1. apr 2018

Chcem sa spytat prevarujete este kojenecku vodu z flasky?a robite si mliecko hip na viacero davok ?aby mal napr aj v noci uz do predu?...

evik55
1. apr 2018

Ako pripravujete mliecko hip?..robite si jednu vzdy cerstvu davku pred papanim?alebo napr dve tri aby ste mali na noc. .

ada0207
1. apr 2018

Vždy čerstvé ja , pripravím si len vodu do fľasky a potom už len nasypem a zohrejem ...

veronika9797
1. apr 2018

@evik55 absolutne som si nechystala a ani nechystam na noc.....lebo viackrat som citala ze mlieko je dobre len do hodiny od namiesania...predsa je len to cerstvejsie 😊 a pouzivame len dojcensku z lidla

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz