Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

pajinka23
3. aug 2009

gabrianka a co je to vlasne ten baby calm?? 😕 to su nejake kvapky???Som este rozmyslala ze kupim malemu tie probiotika 😒 😒 nevies mi nieco poradit??,ty si to neskusala davat detom ked ti nekakali??

bubosek
4. aug 2009

Ahoj Pajinka Babycalm jsou jsou přírodní olejové kapky, já s nima byla velmi spokojená, malému krásně uvolnil bříško a může se dávat častěji než sab simplex.Hlavně jsou daleko levnější než probiotické a 100% přírodní. Koupíš v každé lékarně. 😉 Včera jsme najeli taky na Hipp mléčko a daleko lépe v noci spal, doufám, že to není jen náhoda 🙂

pajinka23
4. aug 2009

bubosek toje pravda bude ti lepsie buvat aj moj po tom mliecku spokojne spinka napriklad tuto noc spinkal sest hodin v kuse 🙂 🙂 🙂 a tie kvapky no ja neviem zatialmam tie sab simplex co mi napisala doktorka 😕 😕 ja sa snou radim totiz o kazdom lieku co davam 😲 😲 malemu...a tie kvapky pomahaju aj s kakanim?? 😝 😅

zuzkaprofant
4. aug 2009

ja davam mliecko hipp probitocke a proti alergian kupujem ho v nemecku ked sme boli teraz na sk som si dala na take iste objednat v lekarni a maly mi ho nechce pit a je to uplne ine ako to nemecke uz podla farby tak nechapem krabica bola prelepena a mesiac pred zarukou ta nas pekne oblafli je to smutne ked uz na malych babatkach niekto klame , maleho sneho brusko bolelo a plackal

a na brusko boleni ekrce je dobre homeopatikuod WALA chamomilla beladonna to su take gulicky po tom sa babatko fajne vykaka a je spokojne

bubosek
4. aug 2009

Pajinka ohledně kakání nevím, vždycky mi pěkně kakal, jen se první čtyři měsíce nemohl vyprdět no a baby calm miu pomohly sice ne na 100%, ale aspon někdy trošku se mu ulevilo narozdíl od sab simplex, ketrý mu napomáhal vůbec, pro klid duše se samozřejmně poraď 😉 s dr.

gabrianka
4. aug 2009

pajink i kdyz mam baby calm porad doma a vydrzi jen mesic ani ho nepouzivam protoze od te doby co ma hipp to nepotrebuje a kaka po tom mlicku sama...takze uz ho kupovat nebudu protoze cena 140 na to ze je za ten mesic pouziju jen jednou az dvakrat je tedy moc 😖

pajinka23
5. aug 2009

a baby pouzivala ste niektora aj Duplax???

gabrianka
5. aug 2009

pajinka ne.nevim ani co to je...co?jinak jak prospivate s hippem? 🙂

pajinka23
5. aug 2009

gabrianka hipp je fajn mali ponom pekne pribera akurat s tym kakanim je problem stale ☹

gabrianka
5. aug 2009

pajinka fakt?to je divne tak zkus ten baby calm anebo primo probioticke kapky ale ty jsou drahe jako blazen ☹ ale pry jsou uplne nejlepsi nikoho zatim nezklamaly.a co je to ten duplax?

berenika39
5. aug 2009

duplax není duplax, ale duphalac, je to laktulosa, prostě sladká věc, co prožene...dává se to i starým lidem, co málo jedí, miminkům, je to neškodný, byť návykový, ale to asi až při nějakém intenzivním dlouhodobém užívání. na zácpu pro mimčo je to v poho, mudra nám to asi kolem půl roku dala, ale já se děsně bála, abych nedalamoc a nebo málo.. 😀 😀

gabrianka, kuk: téma na této straně, o pár řádků pod tímto....

pajinka23
5. aug 2009

berenika 🙂 🙂 🙂 jaaj som naozaj zle napisala 😀 😀 😀 duphalac som myslela 😀 😀 😀 a nevies ci sa tento sirupcek moze kombimovat aj so sab simplex kvapkami a vigantolom ktore musime brat???

berenika39
5. aug 2009

vždyt se nic neděje, já to pochopila...písla jsem ti do tématu Duphalac 😀 😀

jasminet
6. aug 2009

baby kde kupujete mlieko hipp 1? ja som ho v asi 3 lekarnach pytala a nemaju ho...

gabrianka
6. aug 2009

jasminet tak si ho tam objednej prijde do druheho dne...da se take zakoupit v drogerii dm ci schlecker...

pajinka23
6. aug 2009

jasminet tak skus tuknut na internet tam maju hipp1plus za najnizsie ceny 🙂 🙂 🙂 a pride ti to asi do styroch dni

andykov
6. aug 2009

Já mám taky občas problém se scháněním hippu v lékárně, ale v drogeriícj jako je DM, schlecker, rosman ho mají, pak ještě v intersparu a kauflandu větším. Já mám, ale vybranou lékarnu a tam ho kupuju za 69Kč, někdo stojí i 104Kč 😲

jasminet
7. aug 2009

dakujem, skusim sa teda ist pozriet do dm-ky, ci ho budu mat. potom vyskusam internet 🙂

pajinka23
8. aug 2009

jasminet tak co objavila si na internete ten hipp 🙂 🙂 ??

ingra73
8. aug 2009

na nete ho najdete na www.docsimon.sk 😉

pajinka23
9. aug 2009

ingra diky za int.stranku je tam dokonca lacnejsie ako som ja kupovala 🙂 🙂 🙂

jasminet
9. aug 2009

ja som ho na internete objavila uz predtym - nasimdetom.sk a este nejaka stranka, ale chcela som skor nejaku lekaren...lebo z internetu sa mi iba ten hipp neoplati kupovat kvoli postovnemu

babullka1
9. aug 2009

ahojte,tak my sme papali nutrilon comfort a maly sme problemy s kakanim 😒 no teraz papa 3den Hipp-a nemozem si stazovat,pekne kaka,uz sa tolko nepuci...som rada ze som ho vyskusala...a aj cenovo je velmi vyhodny 😝

gabrianka
9. aug 2009

babullko moje rec...jako kdybych to psala ja...nutrilon zahrnuju i kdyz je pry nejlepsi(aspon tvrdi reklamy )ale pro me je nejlepsi hipp a urcite obsahuje i vse potrebne to,co obsahuje nutrilon...veskere vitaminy a vse potrebne pro kojence.plus probiotika a ty jsou super nebot umoznuji pro miminko daleko snadnejsi vyprazdnovani a zazivani...

pajinka23
9. aug 2009

ani ja si na HIPP nedam dopustit 🙂 🙂 a je aj dost lacny 🙂 🙂

gabrianka
9. aug 2009

mnoho maminek si mysli ze tim ze je tak levny neodpovida vsemu co by melo kvalitni mleko UM mit..ne nadarmo se rika ze to co je drahe nemusi byt vzdy nejlepsi...a mleko hipp se vyrabi za rohem v rakousku a pan hipp byl asi velmi vstricny 😀

perla200
9. aug 2009

aj ja som ho dnes kúpila...zajtra vyskúsam...uvidím...tiež si myslím, že sa nekupuje kvôli tomu, akú ma cenu, ale nie vsetko drahé je dobré.... a nie vsetko lacné je zlé...tak uvidíme

majka79
10. aug 2009

Hipp mléko je výborné myslím si to nejen, protože pracuji v lékárně a tedy dokážu posoudit složen,í ale hlavně zkusila jsem ho.Přes den kojím a na noc dávám malému lahvičku Hipp Plus 1, protože po něm krásně spinká opravdu ho zasytí a s trávením nemá problémy.

gabrianka
10. aug 2009

ja myslim ze je tak levne proto ze ho vyrabi rakusaci a vse co je vyrobene v rakousku nebo nemecku neni drahe...alespon ne u nas

pajinka23
10. aug 2009

zienky existuje prosim vas aj mlicko od hipp co je pre deti z refluxom???a je pre dva a pol mes.babo???Prosim napiste mi nazov alebo internetovu adresu 😉 😉 dakujem