Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

andykov
11. aug 2009

perla, já nevím, když jsou ty miminka takhle malý, tak mají většinou skoro všechna problémy, to nebude hippem, ale uvidíš, že se to bude stávat občas po čemkoliv ☹ Než ji budou min.2-3měsice.

zuzkaprofant
11. aug 2009

ja davam od hipu aj cajik feniklovy a super je tiez malemu velmi chudi a prdka stoho nesmierne
neviem kde ste kupovali mliecka ale nas vyslo na sk jedno balenie na 17eur 😖

benjik
11. aug 2009

tak já malý zkusial dát dnes prvně hipp 1 comfort a zatím v poho,sice ho trošku ublinkla,ale to bylo díky tomu jejímu hltání (dělá to i u beby).prdí a kadí krásně.jen mi nepříjde,že by ji víc zasytil,hlad měla opět po 3 hodinách jako u beby.ale zdá se mi,že dost pění,ale možná jsem s ním až moc třepala.

jasminet
11. aug 2009

zuzka - ty si asi kupovala to hypoalergenne a 600gramove. to stoji okolo 17 €
ja som pisala o 300 g a obycajnom

magdulenka
11. aug 2009

benjik: hipp 1 comfort? to existuje? kdes to koupila?

magdulenka
11. aug 2009

holky, my to tady řešíme, jakou značku, ale přečtěte si to tady, docela zajímavé: http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f... 😎

zuzkaprofant
11. aug 2009

presne tona alergie tu to stoji 10eur ta na sk je skoro raz take drahe som sa zhrozila pri tej cene a kvalita je uplne ina ako tu kupujeme aj na vyzor je to mliecko ako prasok ine co nechapem 😠

andu
11. aug 2009

Zdravím, holky! My původně měli HA Bebu (musíme HA, páč jsem atopik ☹), ta ale malou ucpávala a měla chuděra tuhé bobky. Pak jsme zkusily HA Sunar, to vypadalo dobře, stolice lepší a zdálo se, že přes den nebude tolik ublinkávat jako u Beby, ale vydrželo to 14 dní a začala zas "poblívat" i mezi jídly. Tak jsem říkala, že ještě vyzkouším Hipp HA. Je teda drahý dost (500g 299Kč), ale jsou i dražší 😉 Zatím teda blinkala chuděra opět, dokonce se až začala dusit, když ležela na zádíčkách (ještě, že u ní byl přítel, hodil si ji přes ruku a bochl po zádech 😒 ), ale neřekla bych, že na vidě je Hipp. Akorát píšete, že se vám zdá sytý... Což nevím, páč po Sunaru malá vydržela i 4 hoďky bez jídla a teď se hlásí dost urputně po 3 hodinách 😅 Ale uvidíme. Třeba je to fakt jen tím přechodem. Chci zase vydržet alespoň minimálně 14 dní, ať vidím, jaký to má efekt a kdyžtak se vrátíme k Sunaru....

Používáte taky některá Hipp HA??

jeudi
11. aug 2009

tak nas hipp syti az az ..malej byl v noci vzhuru jen jednou..vzdycky jsem si rikala budu kupovat to nejlepsi co se propaguje v reklamach ..nutrilon je nejlepsi atd atd pekny prd jsem rada ze jsem presla na hipp mam doma spokojene slunicko 😵

andu
11. aug 2009

No já doufám, že z Hippu nebude mít Amushe větší hlad, páč jsem si zvykla na to, jak si mě drahá rozmazlila - většinou spí v kuse 10 hodin max se někdy vzbudí na čajík a spí dál 😉 Tak jsem zvědavá na dnešní noc, zítřejší kadění a blinkání, hihi

gabrianka
11. aug 2009

perla a konkretne jake problemy ma hipp delat miminku?ja kdybych vedela ze hipp existuje i tenkrat kdyz jsem nemela net u prvni dcery kdyz se narodila,pouzivala bych ho hned vsemi deseti..tak se trapila dost dlouho a vstavala stokrat za noc a u druhe dcerky jsem absolutne fit a spokojena

zuzkaprofant
11. aug 2009

ja davam malemu presne hipp probioticke HA1 plus, mozete mi poslat tie net stranky kde sa to da lacnejsie objednat dakujem

andu
12. aug 2009

Hmm, tak my po mlíčku zatím blinkáme ☹, tak uvidíme jak to půjde dál. Ještě čekám na to kadění, hihi 😀

benjik
12. aug 2009

magdulenka : pardon,myslela jsem hipp plus.nějak mi to nemyslí

magdulenka
12. aug 2009

taky blinkání pořád stejné, kakání stále nic ☹ naposledy v neděli 😖 dnes jdeme k doktorce, tak to s ní proberu.

gabrianka
12. aug 2009

magdulenka tak to urcite nebude hippem ze ti blinka ale to je v detatku...poradi ti urcite hipp zaHUSTOVAT nutritonem

jeudi
12. aug 2009

me taky ublinkava ale jinak prdiky a zacpa jsou fuc

andu
12. aug 2009

No tak uvidíme! Jestli to kadění bude ještě lepší než u Sunaru, zůstanem u Hippu. Páč s tím blinkáním asi nenadělám nic ☹ Zahušťovat Nutritonem už jsem zkoušela, ale už to neudělám! dávala jsem mnohem méně než je napsáno, nedávala jí ho do každého jídla a výsledek byl ten, že se jí to zahustilo tak na 3 dny a nemohla se vykadit vůbec ☹ Zas mám ale po včerejšku strach ji nechat byť chviličku bez dozoru, aby se mi chuděra nezadusila ☹

gabrianka
12. aug 2009

andu jo uvidis ze to kadeni tim hippem se ihned spravi

andu
12. aug 2009

Teda, holky, to jsem fakt zvědavá 🙂 A pleas, jakou barvu vám na tom Hippu dětičky produkují? 😉 Ono to hypoalergenní je sice fakt držší, ale pokud zas bude pomáhat ve vyprazdňování, jsem ochotna to investovat 😉 Navíc to blinkání se taky může upravit po nějaké době papání, si myslím... Což by bylo naprosto ideální! 😉

gabrianka
12. aug 2009

spis tmave zelenou nebo nekdy tak do zluta...jak kdy...barvu neres 🙂

andu
12. aug 2009

Hehe, tak furt čekám, kdy to kadění přijde a ona si v klidu spí 😀 Nevíte, neexistuje nějaké jiné zahušťovadlo než Nutriton?? Nějaké, které by ji neucpalo, ale pomohlo od toho blinkání??

gabrianka
12. aug 2009

andu presne na tohle tema jsem taky nedavno zakladala diskiuzi a moc jsem se nedovedela...ale pry to mliko novalac je dobre na toto.novalac ar..

andu
12. aug 2009

Jojo, už jsem koukala, ale zjistila jsem, že snižuje i počet stolic za den, heh... Tak to asi nebudem riskovat a smířím se s blinkacím miminkem 😅 😀 Navíc ten Novalac AR zas není hypoalergenní, což my potřebujem... To je věda, fákt! 😀
No a co se kadění týče, zatím nic... Navíc mám pocit, že jí bolí břicho - hrozně křičí, když prdí 😅 No vytrvám, vytrvám, třeba si na to musí akorát zvyknout...

gabrianka
12. aug 2009

andu tak presne ten sam problem ma i moje kamoska nemuze mit ar protoze potrebuje ha.a jak tento problem skloubit dohromady?asi nejak... 😖

andu
12. aug 2009

no právě ☹ Nebo se radí ten Nutriton, ale jak jsem psala, do toho už znova nejdu, neb malá fakt dost trpěla, chuděra... Heh, tak kadění dneska nic, ale bylo to tak i když jsme přešly na Sunar, tak jsem zvědavá na zítřek 😅

pajinka23
12. aug 2009

andu ak mas problem s kakanim tak sa porat s doktorkou nech ti napise sirupcek duphalak a ver mi ze po tomto sirupceku sa ti to upravi na sto percent...bude kakat aj za dvoch aj my sme mali problem s kakanim ale uz je to ok 🙂 🙂 🙂 vyskusaj 😉

magdulenka
12. aug 2009

tak my jsme dnes konečně vykakaný 😀 andu - bylo to zelený a pak žlutý 😉 v pondělí jsme přešly na hipp a poslední káko bylo v neděli. dr.mi dnes řekla, že to je tím přechodem, že se to znormalizuje, případně mám dávat mezi krmením 10 až 20 ml heřmánkovýho čaje. naštěstí malá nemá žádný bolení, je v pohodě. a to blinkání prý není mlíčkem ani refluxem, ale jednoduše se přecpává a je přejezená 🙂
jinak toto mlíčko mi dr.schválila, neměla proti němu námitek 😉

andu
13. aug 2009

Paji, díky, ale jde o to, že se sunarem to celkem šlo. Jedná se mi hlavně o konzistenci, aby s tím ta chuděra neměla problémy, hihi. Uvidíme, jak to bude vypadat s Hippíkem 😉 A pak se finálně rozhodnu u čeho zůstaneme 😉 Jen mě mrzí, že ten HA Hipp je tak drahý ☹ Je dražší i než ta Beba Sensitive ☹ Ale tak zas šetřit na jídle pro Amushku nebudu! 😉

Magdulenko,jojo, nám se taky při prvním přechodu stalo, že kajdila až za 2 dvny, takže se tím nijak neznepokojuju zatím... Aha, ale Amuše mi blinká, i když sesne málo... Tak já nevím 😲 A blinká ti to mlíčko a nebo už natáveninu? Páč z malé vyleze většinou voda se zdrclým mlíčkem ☹