Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

aschin
3. máj 2008

Ahoj Effie. Moji malou taky krmim Hippem a nemuzu si stezovat. Z Nutrilonu mela velke potize a neustalem jsme museli pouzivat rektalni rourku. Kdyz jsem presla na Hipp, vsechny potize ustaly. Pry obsahuje stejne laktobacily, ktere jsou soucasti probiotickych kapek. Moje mala je asi stejne stara a vyypije mi toho Hippu cca 40 - 100 ml (+ ma ode me asi 50ml MM). Myslim, ze pribyva docela hezky 😉

effie81
autor
3. máj 2008

Aschin ahoj 🙂
No tak ten nas krpec vypije asi fakt vela... 😀 ale co uz,aspon mu to chuti a teraz ked mu davam aj UM tak aspon pribera.Narodil sa s 3430kg a 47cm a teraz ako 2 a pol mesacny mal 4660kg a 58cm. Ja som ho dojcila do dvoch mesiacov,ale sotva priberal.To je pravda ze rast rastol pekne,ale iba do dlzky. 🙂 Cely den som ho dojcila a stale bol hladny,cely den nespal,iba v noci tych 7-8 hodin. Odvtedy si mlieko odsavam a davam mu z flasky. Takto aspon vidim kolko toho dokaze vypit. Doktorka povedala ze mu nemozme davat viac ako 200 mili naraz,preto potrebujeme nieco sytejsie. Zatial sa ten HIPP pozdava aj mne,len som zvedava na skusenosti inych mamiciek.

maca793
3. máj 2008

Hipp je fajn a je aj lepší ako Beba.

luciferek
3. máj 2008

tak my jsme sice už o dost větší 🙂 , ale co jsem malou přestala kojit v cca v 1 roce, tak máme až doteď jenom Hipp a je parádní. Zasytí a dáváme jej i na noc (kaše malá moc nechce). Takže za nás jedině Hipp 😉

effie81
autor
3. máj 2008

Vlastne som bola viac zvedava,ci pouziva aj iny ten HIPP,ked on je vlastne najlacnejsi so vsetkych. 😀 tak teda aj lacnejse moze byt dobre... 😀

luciferek
3. máj 2008

no ono přeci jenom nějdy neplatí, čím dražší, tím lepší 🙂. Hipp asi patří mezi ty levnější, ale nám moc chutná a svým složením vyhovuje 😵

luciferek
3. máj 2008

a taky se dělá pro starší děti i s příchutěma, což moc oceňujeme, malé jsem zkoušela dávat jiné mléka, ale po dlouhodobějším kojení nic nechtěla, jenom ten Hipp, tak to je taky jeden z důvodů proč jej dáváme 🙂.

effie81
autor
3. máj 2008

Aj mne sa zda byt celkom chutny. Hoci podla mna by Roni zjedol hocico. 😀

luciferek
3. máj 2008

Effie81: díky 😉

kacka79
3. máj 2008

Tak my máme už HIPP 3 a spokojenost. Do 8 měs jsme měli bebu ale tu nám přestal zničehonic pít, od té doby máme hippika a vse je oki 🙂)

kacenka83
3. máj 2008

ahojte, mam este kuponik z DM na Hipp mliecko, nemala by ste niektora zaujem?

ingra73
3. máj 2008

Ahojte, tak aj ja prispejem mojou skúsenosťou, snáď to niektorej mamine pomôže 🙂 , môj malý má už 17 mesiacov, ale Vám poviem že sme si s ním užili čo sa týka pitia mlieka, a môžem povedať, že mliečko Hipp nám vyhovuje najviac zo všetkých, a to sme už vyskúšali snáď všetky mliečka na našom trhu 😖

ingra73
3. máj 2008

a ešte sa nám osvedčilo aj France lait,ale HIPP zatiaľ vedie, síce mu dávam HIPP 2, lebo manžel priniesol z Rakúska HIPP 3 a malý ho nechcel, to isté sa nám stalo, aj keď bol mladší, hneď ako ho zacítil vyplul cumlík a bolo po pití 😠 , tak som kúpila HIPP 2 a v pohode vypije ráno i večer fľašu cca 200 ml

effie81
autor
4. máj 2008

Tak diiky maminy. 🙂 uz som aj objednala dobrych par krabic zo stranky nasimdetom. 😀 takze si uz bude moct pochutit ten naslabuznik. 😀 ale teraz mu vyrabam MM 🙂

schnek
4. máj 2008

ahoj 🙂
neměla byste některá zájem? 😉

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

jankand
4. máj 2008

Ahoj effie 😉
sice som ti odpisala az teraz, ale vidim, ze tvoja objednavocka nam prisla skor 😀
v pondelok ti to odchadza tak nech si labuznik pochutnava uz v utorok... 😎

cauko Janka

effie81
autor
5. máj 2008

Ahoj Janka 🙂
no uz si urcite na ten hipp brusi zubky 😀 ale teraz mu vyrabam MM 😝

bubinko83
21. apr 2009

baby neviete či nieje teraz nejaka akcia na toto mliečko? Kupovala som take dvojbalenia za cenu jedneho. 😕

paola.o1
21. apr 2009

ano je to akcia. a ma aj dlhu expiraciu takze sa oplati kupit viac🙂

alishia
21. apr 2009

Ahojky, hipp je super. Po nutrilonu, bebe, sunaru mel maly problemy s briskem.

dukie
21. apr 2009

My taky baštíme Hipp. Jediné mlíčko, které přijal. Ostatní (Nutrilon, Bebu, Sunar) odmítal. 🙂

sendy10
21. apr 2009

Effie81, my sme na Bebe od narodenia. Tiez som kojila len do 2. mesiaca pre zdr.problemy..Mna tiez velmi znepokojovalo, ze nas maly papal ako 6 tyzdnovy davku pre 6mesacne babo..aj dr. sme sa pytali, tak ona, ze mal by menej..no ale ako mu to mam vysvetlit, to mi nikto nepovedal 🙂 . Myslim, ze sa nemusis bat, ked vypije viac. Nas bol vo velkom rastovom spurte, narodil sa s 3950g, 52 cm, v 3. mesiacoch sme mali 8750 a teraz v siedmych 9,6 kg a veci mu kupujem c.92...Ja som zo zaciatku zapasila, ci mu mam tolko dat, ale kedze je veliky, tak som davala a ono sa to potom ustalilo. Teraz konecne papame tolko, kolko predpisuju aj tabulky pre nas vek 😀 . Asi by som radsej uvazovala nad Bebou HA ako Hipp, krmia nou aj deticky na Antolskej, ked treba a lekari tam ju odporucaju ako najlepsiu volbu (aj z dovodu pripadnych alergii..). Ale kazdemu babatku sadne inde mliecko 😉 .

ivana82
22. apr 2009

Aj my sme na Bebe 2 HA, kedze malemu BEbaHA 1 nestacila, tak nam lekarka od ukonceneho 4.mesiaca dovolila davat mu Bebu 2, a pridat kasicky, jednu kasicku sme mu dali s mlieckom Hami a celu kasicku vyvrackal von, tak moj nazor je neexperimentovat s mlieckami, ak je zvyknuty na jedno mliecko, tak jedno hoci vyssiu davku alebo konzultovat s detskym lekarom, on vie ako na tom babatko je...

luca76
22. apr 2009

ahoj, to jsem ráda, že je tu tolik pozitivních zkušeností s Hippem. My jsme na Nutrilonu 1, ale od 6 měsíce plánuju přejít na HIPP 2....

siminks
22. apr 2009

aj my pijeme od 4mesiacov hipp mliečko chutí nám,vlastne ja som ani nerozmýčlala aké kupovať ked som prestala kojiť,dokina my ponúkla toto hippa odvtedy aj kupujem a pýtali ste sa niektorá na akciu unás majú stále v kauflande 2 za cenu 1,už asi pol roka

soanpe
23. apr 2009

Jů, tak my po NUtr.koliky,zácpy,Beba jí nechutná-vypije ji jen v noci,když je v polospánku- a po Hipuu mi házela takový šavle,že jsem jen lítala s plínou a mopem na vytírání 😀
Jinak chutově mi pišlo to mlíko celkem dobrý,jen snad malinko sladší,jako ta Beba.
Ted jsme na HA Sunaru,protože se mi osipala a zatím snad dobrý.Jinak Jí dávám Lacidofil.Probiotické kapky jsou dost drahé a se stejnm účinkem

julyb
23. apr 2009

Ahojte my sme na Hipp 3 a super 🙂

lilusabub
29. apr 2009

Ahojte aj mi papáme mliečko Hipp 1 už tretí mesiac Adamkovi chutna aj pekne pribera len ho nejak často boli bruško sab simplex použivame ale ja si mislim že bi ho aj tak tak často nemalo boliet mame to skoro každy druhi den všetci mi vravia že mam zmenit sunar že mu nerobi dobre mliečko hipp vie mi niekto poradit neviem čo mam robit či zmenit sunar alebo je chyba v niečom inom lekar povedal že je všetko v poriadku PORADTE MI PROSIM ☹

effie81
autor
29. apr 2009

Ahoj Lilusabub,
ja som Ronimu dala HIPP ked mal 2 a pol mesiacov,spapal jednu krabicku,potom som mu uz davala iba odsate MM.Ale ked sme niekde isli,to bolo v lete a boli horucavy,tak som mu niekedy zobrala HIPP a dala mu jednu davku,ale nikdy som nezbadala,ze by ho z toho bolelo brusko.Ale kazde dieta je ine,ja mu od 11. mesiacov davam uz UM a za tie 3 mesiace sme vyskusali dost vela(Beba3 bananova,Nestle 1,Hero baby lactum,Hami Hajaja3) a nikdy ho brusko nebolelo,ale aj ked som este odsavala tak som mohla zjest vsetko.Ono sa hovori,ze sa nesmie menit znacka mlieka,ale podla mna ked sa opytas doki,tak ti urcite poradi.Neviem presne preco sa tak striktne treba drzat toho mlieka,ktore sa zacalo davat,ale ked raz nerobi dobre asi je rozumnejsie skusit ine.

paola.o1
29. apr 2009

ahoj lilusabub, my sme to bolenie maly zhruba do piateho mesiaca a to som skusila kadejake mliecka ale prave jedine po hippe maly kakal pravidelne, a sab kvapky som mu davala tiez dlho dlho na prdkanie a pomohli, ale zhruba az po dvoch mesiacoch kazdodenneho pouzivania to bolenie zmizlo. a doteraz sme na hippe a v poho zatial. mozno je to aj kolika a to prejde samo.