Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

gabrianka
17. aug 2009

jeudi to bio je preci take probioticke...to je mi novinka ze neni...take jsem ha videla ale ar ne...magdulenka davam ji novalac

magdulenka
17. aug 2009

gbrianka: o tom novalacu jsem tady pročítala diskuze. a je fakt dobrý? neblinká ti po něm a kaká pěkně jo? a jak jsi na něj přecházela, rovnou a nebo nějak postupně?

berenika39
17. aug 2009

magdulenka, novalac je speciální mléko, které doporučí lékař, nepoužívá se běžně a je jen pro děti, trpící refluxem, pokud ho tvoje mimčo má, potvrzený, porad se u vaší paní doktorky. je vynikající, péta ho pil celou dobu, co byl na mlíčku a byl spokojený.

halahalo
17. aug 2009

pokud se mohu pridat,moje dcera take pije novalac 1.velmi ji sedi.reflux nema.pri refluxu se pouziva mleko novalac ar.my mame klasicky.

berenika39
17. aug 2009

jj, moje chyba, celou dobu mluvím o NOVALACU AR: jen jsem tam to ar nedopsala ☹ ☹

halahalo
17. aug 2009

to je v poho pochopila jsem 🙂

andu
17. aug 2009

Chjooo, bych nejradši Amušce taky dala AR, ale mám strach, že ji to zas ucpe ☹ Trvalo vcelku dlouho, než jsme trefili na správné "kakací" 😀, tak už to asi nějak doklepem s blinkáním, heh 😅 😀

jeudi
17. aug 2009

ten nutriton proti blinkani nas neucpal ani nahodou tak zkus to..muzes to dat do jakekoliv znacky mleka nebo i materskeho 😉

andu
17. aug 2009

heh, jeudi, bohužel Nutriton už jsem zkoušela a více do toho nejdu! Amčuška tak trpěla, že znova už to pokoušet nebudu... Dávala jsem i méně odměrek než je uvedeno, ale mělo to stejný efekt - ucpané a uplakané dítko, bohužel! 😅

jeudi
17. aug 2009

aha mi mame prave po tom hippu s nutritonem opacny problem tak na kazdeho to pusobi jinak malej ma v plince kazdou chvili rybnik..a to jeste ma takove bolesti?rika se ze po tretim mesici se to vetsinou uklidni

andu
17. aug 2009

No já svou drahou podezřívám, že je trochu hystérečka, páč ječí i když prdí 😀 Ale né, možná ji to fakt bolí ☹ Spíš šlo o to, že ten Nutriton jí potravu zahustil tak, že ji pak nemohla druhou stranou vytlačit...

jeudi
17. aug 2009

ja vim jak to myslis ja treba davam min odmerek a dobry no tak uvidis ted uz by to melo byt postupne lepsi

pajinka23
18. aug 2009

babule huraaaa 🙂 🙂 🙂 moj drobec zacal poriadne kadit a sam 🙂 🙂 🙂 kaka as 3krat za den aja som si uz zacinala mysliet ze zase nieco nieje v poriadku 😲 😲 😲 a ono to chcelo len trosku casu 😉 😉

miskachrumka
18. aug 2009

pajinka a davs ten sirup duphalac?

monr
18. aug 2009

kočky, my dokrmujeme 1-2x denne hippom, zatiaľ len niečo vyše týždňa, ale posledné 3 dni jej musím občas pomôcť aj rr, niekedy vykaká pekne sama, ale ešte nevymením, lebo jej chutí, a prestala grckať. 😉

europa8
18. aug 2009

Ahojte baby,ani nas malicky sam nekaka,dnes chceme prejst z Nutrilonu Comfort na Hipp probio,viete mi poradit,ci to mam robit postupne,napr. 2 odmerky Nutrilonu a 2 Hippu alebo jednoducho hned prejst na celu davku Hipp?
Dakujem.

berenika39
18. aug 2009

ahoj, mě říkala mudra při přechodu na jiné mléko že mám dát první den jedno krmení nové mléko, druhý den 2 krmení nové mléko a tak za 4 dnyy už jen to nové. Neměla jsem míchat ta dvě mlíčka dohromady v jedné láhvi. Nevím, jestli to je tak správně, ale mě to přišlo ok a malého to nějak netrápilo, pil a jedl by cokoliv.

europa8
18. aug 2009

berenika dakujem,zda sa mi to tak ako pises celkom logicke,len sa mi nevidi to davkovanie,lebo pri Nutrilone mu robim 120 a pri Hipp jeho veku zodpoveda 145.
A tvoj maly papa Hipp?Ak ano ste s nim spokojni?

berenika39
18. aug 2009

není zač. s dávkováním si nedělej vrásky, udělej tolik, kolik ti běžně pije. uvidíš, jak mu bude chutnat, třeba si dá víc, ale úplně na ml bych to neřešila 😉 😉

MY jsme přecházeli ze Sunaru na NOVALAC AR, když blinkal, měl reflux. Ale ten princip je stejný.

Můj prcek už si dává rizoto, brkaši s kuřetem, kopprovku s těstovinama...v neděli mu byl rok. Nějak jsem se zapomněla
přesunout do batolat....

pajinka23
19. aug 2009

miskachrumka davame ale len raz za tyzden myslim ze sa to uz rozbehlo asi samo 🙂 🙂 🙂 dnes som ho prebalovala,zodvihla som mu nozky a on ma od hlavy as po pety pokakal 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 myslim si ale ze tomu s casti vdacim aj duphalacu ale najme HIPPU 1 PLUS,nic lepsie sme si nemohli zvolit ako toto suprove mliecko 😉 😉 😉 😉 A pozerala som aj kasicky od hipp su s probio kulturou tak super 😀

jeudi
19. aug 2009

taky si to mlicko nemuzu vynachvalit a hlavne to kakani je ted super 🤐 😵 holky a k cemu se uziva ten duphalac?

jeudi
19. aug 2009

tak uz vim to mi cpala doktorka v tehu na zacpu 😀

andu
19. aug 2009

Heh, tak teda, naše drahá se s kaděním nějak rozjela 😅 Dnes už je to po 4. 😀 Jde z extrému do extrému, haha. Ale hlavně, že jí to nedělá problémky 😉

Pan Dr. nám dnes poradil toho nutritonu jen špetičku, tak jsme to vyzkoušeli, ale ta na její blindění zjevně nestačí 😒 Tak pak ještě máme zkusit pár lžiček nemléčné kaše do mlíčka... A asi zkusím od toho 4. měsíce dávat nějaké ty příkrmy...

jeudi
19. aug 2009

nam speticka taky nepomohla tak davam jen jednu odmerku a ublinkavani je minimalni

andu
19. aug 2009

no a jednu odměrku jsem už taky dávala a to už je zas moc na to její kadění ☹

dicinka1
2. okt 2009

ahojte..moja zle kaka z toho hippu..ake mliecko jej mam davat?

matilko
5. okt 2009

ahojte, mám na predaj neotvorenú krabicu Hipp plus 1 a Hipp plus 2, mala by ste niektorá záujem? (ešte mám aj Hami 2)

magdulenka
7. okt 2009

Pokud máte zájem o nenačatou krabici 600g Hipp 1 Plus probiotik (koupeno v Rakousku) napište mi SZ - prodám zájemkyni z ČR.

zofik
8. okt 2009

já mohu doporučit...stala se mi neuvěřitelná věc, nutrilon comfort mému chlapečkovi trochu paradoxně způsoboval zácpu...přešla jsem na hipp probiotiký a během týdne se mi 3 krát sám vykakal...předtím to nešlo jinak nez 5. den a s rourkou...

smajlik
3. dec 2009

my jsme přešli na Hipp vanilkový z Beby (malá už nechce obyč mlíčko), ale bohužel mi Hipp dělá velké hrudy a jen během dnešního krmení 4x ucpal dudlík 😠