Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

effie81
3. máj 2008

Ahojte!
Zaujimalo by ma,aku mate mienku o UM HIPP. Moj maly ma 2 a pol mesiaca a nestaci mu uz MM. Spapa minimalne 5x180 ml odsavam mu mlieko,ale to mu staci iba maximalne na 4 papania. Zacala som mu davat najprv Bebu,ale to mu nestacilo,niekedy vypil aj 220 ml. Ten HIPP je hustejsi,ze vraj lepsie zasyti. Ma niektora z vas skusenost? Poradili by ste?

gabrianka
10. aug 2009

pajinka to te bohuzel asi zklamu ale zrejme neexistuje?☹

magdulenka
10. aug 2009

tak jsme dnes také vyzkoušeli - dám vědět, jak to dopadlo, bojím se, co na to malé bříško a kakání... zatím 1.dávka ve 12 hod 🙂

perla200
10. aug 2009

pajinka a kolko malému dávaš? a kolko ti vydrží spinkať po hippe? ja som dala dnes dve dávky a celkom som spokojná zatial spinká...uvidíme ako to bude s kakaním.....

pajinka23
10. aug 2009

perla ja davam malemu 150 kazde styry a pol hodiny,krasne spinka a niekedy cez noc spi aj po sest hodin v kuse a zobudi sa v noci len na jedno papanie 🙂 🙂 🙂 som spokojna nad mieru 🙂 🙂

jeudi
10. aug 2009

ahoj holky dneska jsem presla z nutrilonu na probio.hipp dala jsem na vase rady tak uvidime zatim to vypada nadejne..akorat je tam divne davkovani nez jsem zvykla malej do ted pil 90ml vody a triodmerky a tady to je na ten sami vek 110ml vody a triodmerky ale je to pro 2-4 tydny a malemu je 5 tydnu a tak nevim kolik mu davat protoze pak je tam az davkovani pro 2mesicni mimi

benjik
10. aug 2009

jeudi: a nemyslí oni tím 2 měsíčním mimi mimčo od 5.týdne výš?já dnes to mléko taky koupila a řeším to samé

pajinka23
10. aug 2009

babule tak davajte tych 145 a 4odmerky,ved ked nespapa tak sa nic nedeje ono toto mliecko je aj sytejsie nez ostatne a nas krpec nam ponomkrasne v noci aj spinka 🙂 🙂

benjik
10. aug 2009

pajinka: no nám asi bude stačit poloviční dávka.Nela u beby taky pije mín než dle tabulky.měla by být asi 150 a pije tak 110 maximálně.

jeudi
10. aug 2009

tak ja mu delam normalne 110ml vody a 3 odmerky a staci mu to..ted vecer ale hodil savli jako prase tak nevim jestli nesnese to mlicko nebo jestli to bylo ze zrovna tlacil

benjik
10. aug 2009

mě právě Nel hodila 2* šavli po bebě,ale jednou po bylo,když jsem ji krmila po koupání prvně ve velký vaně a jak sjížděla z lehátka,tak se napila hodně vody z vany. no a dnes se mi asi přežrala.už se těším až zítra zkusím hipp,říkám si,že dobrý věci nepotřebují reklamu,tak to snad bude platit.

gabrianka
10. aug 2009

jeudi moje mala pije taky moc malo ja to delam jednoduse.adri vypije tez tak devadesatku tak na devadesat dam zhruba 2 necela pul odmerky...pak na 100-2 a trictvrte odmerky a 110 to uz je udane..to si logicky skoro vypocitas kolik asi na 90 vody anebo si dej tu praci a vypocitej to presne ale to ti vyjde tak samo podle me..

jeudi
10. aug 2009

mas pravdu a ne vzdy drahe veci musi byt nejlepsi 😉

magdulenka
11. aug 2009

tak malá měla mlíčko ve 20 hod a na další se vzbudila až ve 4 a pak v 8, takže noc super, ale zatím se nevykakala, ale to měla i na comfortu, že nekakala každý den, tak ještě uvidíme.

gabrianka
11. aug 2009

magdulenka presne takovou noc jak pises jsem mela dnes i ja sice od dvou jsem ji sidila dudlikem...a jedla v pul9 ted rano zas...to kakani je normalni me mala kaka take jednou denne ale kdyz uz,netrapi se,nekrouti,proste jen zcervena a tlaci a je to 😀

jeudi
11. aug 2009

me malej v noci strestal plinku bez nakych boju a uz i prdiiii 😀

gabrianka
11. aug 2009

strestal 😀 😀 😀 to je dobra hlaska 😎 me mala kadi jednou denne uz od narozeni..

pajinka23
11. aug 2009

tak ako citam tak vamtiez tomliecko od hipp pasuje?? 🙂 🙂 🙂 aj ten spanok je super nie?? 🙂 🙂

gabrianka
11. aug 2009

pajinka presne tak..hipp mlieko je najlepsie! 😀 ale tak v roce prejdu na sunar a to z toho duvodu protoze je i ochuceny a to problemy se stolici uz mit nebude a spat doufam tez bude dobre...

jeudi
11. aug 2009

od hippu jsou i ochucena mleka ne??nebo to sou kase? 😕 😎

zuzkaprofant
11. aug 2009

dievctaa co ste na sk kde kupujete hipp na sk mi sme ho zhanali ked sme boli u rodicov a vobec ho nemali nikde len ho museli objednat a kvalita bola max ina ako ke ho kupujeme v nemecku to sa neda porovnat s nemeckym tak ja neviem , a po dalsie je to mac predrazene to mlieko

jasminet
11. aug 2009

ja som ho prave z internetu objednala - 300g balenie stoji 122,-. ked pojdem do rakuska skusim sa tam pozriet ci je tam viac k dostaniu a co stoji.

zuzik28
11. aug 2009

holky, včera jsem zkoušla na večer po kojení poprvé hipp mlíčko...tu jedničku...ještě jako dokrm, protože ty noci jsou jen na MM hrozný. Je teda o hodně hustější než nutrilon (dala jsem 110 ml a 3 odměrky) ale myslím, že super. Ani k ránu tak nehekal a netlačil, jako to dělal každou noc. Dokonce i pořádně střílel 🙂 Takže se mi zdá bezvadný. Určitě v něm budu pokračovat.

pajinka23
11. aug 2009

http://www.docsimon.sk/tu sa da kupit hipp lacno jedna babenka poradila tuto adresu a ja uz objednavam tiez len stadeto 🙂 🙂 zuzkaprofant tebe sa zda mliecko hipp drahe??? 😲 😲 😲 ved patri medzi najlacnejsie 😉

zuzik28
11. aug 2009

jasminet, já jsem to 300 g balení viděla v lékárně Dr. Max za 75 kč. 122 kč se mi zdá hodně. Zkus mrknout do DM drogerie, tam jsem ho včera brala za 80 kč.

jasminet
11. aug 2009

tak, ja som ho na nete videla uz aj za 166,-
uz som ho objednala za tych 122,- + este nejake hracky a tak. to uz sa tych par korun naviac v tej objednavke strati 😀

perla200
11. aug 2009

nikdy jej ho nedám!!! odvčera mame trápenie...ešte som nespala a mala sa krútila celú noc a dnes..museli sme použiť rektačnú rúrku aby sa vykakala.... takže som ho zahodila do záhrady.... 😲

pajinka23
11. aug 2009

perla a ako dlhosi ho davala???vies ono tvojamala ma len dva tyzdne tak este potrva kym jej nejake um zapasuje.. ☹ ☹ a ty vobec nekojis??

perla200
11. aug 2009

kojím kultúrne pajinka 🙂 tzm. pasívne....tzm. odsávam a dávam malej moje mlieko... dala som jej ho dvakrát...ale presla som na nutrilon a nič iné jej nedám....ja krava.... aspon som sa poučila....

pajinka23
11. aug 2009

to by si ale nemala mat problem s kakanim ked davas aj mm dvakrat denne 😲 😲

perla200
11. aug 2009

ved som nemala pajinka...doteraz...aj doktor mi hovoril, že HIPP robí velké problémy....ale zase každému iné chutí 🙂