France Lait - veľmi pení

bubla01
5. nov 2018

Ahojte,
s mojim malým sme prešli na mlieko France Lait ( počula som na to chvály tak som si povedala že to vyskúšam) predtým sme boli na Nutrilone HA ale doktorka povedala, že už môžeme dávať normálne mliecko. Zo začiatku to bolo v pohode a teraz sa mi začalo diať že keď spravím mliecko tak akokeby tak napeni. Maly vypije čo tam je a potom keď sa pozriem tak vo flaske je celkom veľa peny. Predtým sa mi to nestavalo. Máte s tým niektorá skúsenosť?

tosomja
5. nov 2018

@bubla01 mozno mas na fľaši velku alebo malu dierku. Skus zmenit cumel

bubla01
autor
5. nov 2018

@tosomja skúsim. Len som bola prekvapená. Pri prvej plechovke úplne v pohode. Fľaša skoro čistá a teraz keď som začala druhu tak ako keby som tam dala penu do kúpeľa.

sofia1
5. nov 2018

Ja by som france lait môjmu dieťaťu nikdy nedala.....

bubla01
autor
5. nov 2018

@sofia1 🤦‍♀️

puskaruka
5. nov 2018

France lait je mliečko ktoré zasýti....ak napeni počas pitia je to tým cumlom s ventilom.... ak napení počas miešania, to nie je na závadu.

zuzkal11
7. dec 2018

@bubla01 môžem sa opýtať ako to máte u bábätká so stolicou po tomto mlieku, my mame dosť problém s kakom a chcela by som prejsť na toto mlieko.

ave_eva
7. dec 2018

Aj my sme mali nutrilon ha,presla som na FL a mala bola taka hladna uz po hodine,ze sme spat pri nutrilone....

zuzkal11
7. dec 2018

@ave_eva my sme mali nutrilon ha zapeka nás, potom sunar proti zápcha a grckaniu a ten zapeka a bolelo ju bruško tak nam Dr že dáme sunar ha a z toho je furt chuda hladná stolica je sedo tmavouelena a riedka tak som rozmýšľala nad France mliekom môžem vedieť ci vašu bolelo bruško a ci dobre kakala?

ave_eva
7. dec 2018

@zuzkal11 kakala pekne,ani brusko nebolelo,len veeelky hlad...ale kazde babatko reaguje inak,skúste,drzim palce

simonka2606
12. dec 2018

@bubla01 to mliečko len zmiešajte lyžičkou. Netreba pretrepat fľašku. Vtedy tak peni. Lepšie je zamiešať lyžičkou. Mame odskúšané