Hami mliečko

elizet
11. aug 2008

Chcem sa opytat, ci papkaju vase poklady toto mliecko a ake mate skusenosti.
Nepoznam nikoho, kto by ho pouzival, preto dakujem za kazdu skusenost.

suziad
26. mar 2009

Ahojky ja prikrmujem mlieckom HAMI 1-2x za den popri kojeni. Mala si len tak mlaskoce 😉 zatial ziadne problemi nema. Velmi jej chuti, je sladcie ako Nutrilon. Nam Nutrilon hrozne smrdel ale tiez bol ok.

l3nka
26. mar 2009

ahoj predáva sa mliečko hami aj v čechách alebo maďarsku? aké sú tam ceny?

evikuu
26. mar 2009

Ahoj hami se prodává i u nás.Cena 600g v akci se dá sehnat okolo 200kč,dnes nám přišla celá krabice z klubu jako vzorek 🙂

rencalm
26. mar 2009

Ahojte, my sme presli snád vsetkými druhmi mliečka od Beby, cez Nutrilon, Sunar a teraz papáme Hami. Sunar bol tiez OK. S Hami sme velmi spokojní, malému chutí, aj Hami Hajaja na vecer, pekne spinká. Máme od nich aj kase aj tie nám chutia. Inak dá sa kúpit lacnejsie v Polsku, predávajú ho tam pod názvom Bebiko.

mirocka2000
24. júl 2009

gabi, tak to určite nesmies dat take Hami haja 2 takemu malemu babu, je jedno ci je kojene alebo na UM to sa musis dodržiavat....mi davame bebu senzitive maly sme ju proti kolikam a davame ju este doteraz.Malz je na UM od narodenia....a od 6 mesiaca sa odporuca Beba 2 a tu este nedavame aj ked už tolko ma .....ked dieta prospieva Z Beba 1 treba pockat aspon este jeden mesiac a až potom davat 2, tvoja mala mala bolesti určite lebo to bolo pre nu prisilne mliecko ☹

gabrianka
26. júl 2009

holky ted jsem si sice z minulejska uz precetla od jedne maminky kolik stoji mlicka na slovensku..ty blaho!sunar 299,hami 255,nutrilon 460 😕 🙄 to je jako ale fakt trapne.jak muze byt takovy rozdil v tech cenach u nas a u vas'?to abyste pomalu zacaly krast...jinak to hami je opravdu dobre male taky sedi.ale take ji sedel hipp.nesedel ji nutrilon-zatvrdla stolice jak cert,boleni briska...

zuzana030
26. júl 2009

gabrianka a koľko stoja mliečka u vás? zaujímala by ma cena aj babylove z dm, ďakujem

mysaak
26. júl 2009

U nás Hami naprostá jednička. Malej je na UM od 5tého dne a od začátku na Hami. Pije i Hami čaje, teď ve čtvrtém měsíci jsme poprvé uchutnali Hami příkrm a taky v pohodě.

bianca
26. júl 2009

vanish1 konecne som aj ja dostala odpoved na otazku rozdielu medzi Hami a Nutrilonom.Ani nevies kolko krat som nad tym premyslal

inak my sme Hami papali pomerne dlho.Mala casko grcla a Hami bolo podstatne hustejsie.Potom sme presli nazad na Bebu (koli lahsej dostupnosti)ale s Hami som bola spokojna .Musim ocenit aj Hami klub.Uz 2x mi od nich prisiel balicek s mlieckom,mas.prikrmom a teraz aj jogurtom pre malu(v prvom balicku bola mrkvicka a frutapura)

bianca
26. júl 2009

gabrianka na Slovensku maju ale narozdiel od CR mliecka pre deticky ohrozene alergiou na predpis.Sice myslim iba do pol roka ale aj tak je to ohromna vyhoda

ja osobne uz nakupujem iba v PL lebo mlieko co stoji v CR 258 kc tam je za 140 Kc

gabrianka
26. júl 2009

zuzana hami u nas stoji 600g(dvpjite baleni) 180,sunar 600g kolem 200, nutrilon 800g 340,babylove 300g kolem 110(ted nevim presne),hipp 300g 80--- bianca a to je o kolik levnejsi na ten predpis?

katren
24. máj 2010

Ahojte maminky, my sme kupovali mliecko Humana HA1 od zaciatku, nemali sme ziaden problem, bolenie bruska ani koliky ci tvrdu stolicu od narodenia nepozname 😵 . V piatok ale doslo, tak som kupila Hami 2 s optivitalom kvoli lahsej dostupnosti, Humana jev lekarni len na objednavku , ale zda sa mi, ze ju z toho mliecka prehana. S kasami Hami nemame ziadne problemy, na noc papame bananovu na Dobru noc, mala prespi 12 hodin, cez den vanilkove a marhulove kase, ale to mliecko, no neviem...Nic nove sme nepapali iba to mliecko, moze ju z toho prehanat???

kacena_1
5. feb 2011

caute....no ja som dnes dala mliecko Hami po prvykrát a pustil taku tycku ze az ☹ . Po bebe mi toto nikdy nerobil. Tiez si myslím, ze kazdemu dietatku vyhovuje nieco ine.

marketa137
5. feb 2011

nezkoušel jste někdo ty ochucené? jak jim chutnají, banánové a jahodové 😉 . malje mlíko enchce tak jestli by mu trošku nechutnalo, jinak mu ho dávam jen do kaší 😉

bambulka25
15. feb 2011

Ahojte! Vidím že niektoré ste skúšali hami hajaja. Rozmýšlam, že aj ja by som vyskúšala dať môjmu drobčekovi, papkáčikovi, lebo má vyše 10 mes a cca každé 3 h v noci sa budí na papanie. Len by ma zaujímalo, či nie je problém s prietokom, t.z. mám avent cumlíky4. Pretečie cez ne? Pýtam sa preto, lebo som už skúšala nutrilon good night, ale ten mi nepretiekol a malý teda vôbec nebol spokojný ☹

marunka71
15. feb 2011

@bambulka25 My sme mali s Nutrilonom podobný problém.Teraz som skúsila Hami hajaja a pekne sa napapá. Tiež máme Avent cumlík.

nanulik
16. feb 2011

ahojky 🙂 doteraz sme dávali malému bebu senstitive ale prestala mu chutiť tá horkastá chuť, tak sme vyskúšali hami. dúfam že s nou bude spokojný, zatial ho mal iba dvakrát a jedol tak ešte uvidíme...

bambulka25
18. feb 2011

marunka ďakujem. Takže zajtra kúpim mliečko a vyskúšam. Ach jo, keby tak zabralo, včera som bola hore v noci každé 2 hod.Od 20 do 6 rána Matúško vypil skoro 1L mlieka. Už by som si rada pospala aj dlhšie. ☹

helka101
5. mar 2011

kočky... včera som dala malej hami mliečko, prešli sme nan z nutrilon a na hornej pere sa jej vyhodila vyražka... velky hnisavy pupaaak.. môže to byť z mliečka, reakcia??

babu9
5. mar 2011

@helka101 môjmu malému sa tiež asi v tom veku vyhodila vyrážka medzi noštekom a perou ..najprv pod jednou dierkou a potom pod druhou dierkou, ale ako papal tak utieraním som ten hnis(chtiac nechtiac) vytrela von dezinfikovala som to liehom a po troch dňoch bolo po vyrážkach...opakovalo sa to asi dvakrát a od tej doby už nie...a na umelom mliečku sme boli už dva mesiace....takže neviem či to môže byť z mliečka. Určite to bola reakcia na niečo ale dodnes neviem načo 😒

babu9
5. mar 2011

My sme od malička mali Nutrilom HA..papkali sme ho až do roka a nerobil nám žiadné problémy 🙂 ...ale po roku som už prešla na klasický Nutrilon a momentálne sme presedlali na Hami mliečko a môže povedať, že malému veľmi chutí, taktiež papáme kaše Hami a tiež nám to nerobí žiaden problém 😉
....keď sme menili mliečko vždy som ho pridávala postupne, nakoľko HA mliečka sú nahorklé a obyčejné nie tak som mala obavu, že si ani nezvykneme ale prebehlo to hladko 😀

babu9
5. mar 2011

@bambulka25 ahoj tiež používame aventácke cumlíky ale na kašu alebo na mliečko Hajaja máme cumlík na kaše, na ktorom je otvor vtvare takej malej čiaročky, na strane sú čiarokčky I,II,III a ako ho otočíš tak taký má aj prietok mliečko, na I najmenší...na II stredný..na III naj....ten používam na kašu a môžem povedať, že je to super drobček si to natočí už sám tak ako mu to vyhovuje 😀

helka101
5. mar 2011

@babu9 aj maly mi mal taku vyrašku na ličku ked bol v jej veku ale stale sme papali Bebu... mala mi kus grcka z tohto Hami ale uvidíme..či je to z mliečka, lebo aj z Nutrilonu zvykla kusok vygrcnuť 😔 vidno že jej chutí, lebo ked sme papali Nutrilon tak sa mala doslovne metala hadzala.. vyhadzovala si flašku z ust, tak sme sa museli prechadzať a chovať na rukach.. teraz ma 9kg a dakujem pekne za take chovanie 🙄

jej hned rano praskla ta vyražka, vyčistila som jej to liehom ale vidno že je tam ete žlta bodka.. teda hnis ale nejdem jej to vôbec vytlačať, len jej to budem sušiť liehom.. bovhie čím to bolo 😕

katuska1974
5. mar 2011

@bambulka25 cez tu 4 cumlik to Hajaja tecie strasne pomaly,je lepsi ten co pisala babu9
Inac my sme na France lait a pili sme aj Hami mliecka a nebol ziadny problem,chutia mu obidve.Nutrilon sme mali po narodeni a maleho strasne bolelo z neho brusko,tak sme dali france lait ako u starsieho a bolo to o mnoho lepsie.