Hmýrenie a rozhadzovanie rukami v noci

mirka969
28. okt 2019

Ahojte mamicky, aj skusene ktore mate uz vacsie deticky ale pamatate si ako to bolo. Mam 2 mesacne babatko sme na UM. A v noci o 2hej sa zacne strasne hmyrit rozhadzovat rukami kruti hlavou a pritahuje nohy k brusku alebo s nimi len kope,robi to v spanku. Ked sa prebudi nakrmim ho pekne zaspi a okolo 5tej to zacne zase robit. Rozmyslam ci zmenit UM ze ci ho netrapi brusko, alebo robia to aj vase deticky???

lienka1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
28. okt 2019

Cez deň je babo aké? Je kľudne?prdka, kaka pekne?
Ak to robí len v noci mi príde škoda mlieko meniť... Možno kvapky len na noc by pomohli ...

veronicka88
28. okt 2019

Nikdy nie je neskoro začať so zavinovanim;)možno to stojí za skusku

mirka969
autor
28. okt 2019

@hennyinnsbruck cez den ke kludny aj prdi..ma dni kedy nekaka ale zatial preto neplakal. Ake kvapky??

mirka969
autor
28. okt 2019

@veronicka88 zavinujeme a nepomaha aj tak sa mrvi

hennyinnsbruck
28. okt 2019

@mirka969 keď je inak ok by som určite mlieko nemenila....
Píšeš ze sa nakrmi a potom spi, predpokladám ze také strašné to není... Moju tiež sem tam bruško zabolelo ale mlieko som jej zato nemenila, z druhého môže byť ešte horšie.
Kvapky ako espumisan, sab simplex, pre babetka proti nadúvaniu...

mirka969
autor
28. okt 2019

@hennyinnsbruck davam espumisan vecer pred spanim a aj pri nocnom krmeni. Tak neviem predtym sme davali babylove a toto nerobil len viac grckal ale vtedy som este aj kojila. Potom sme presli na sunar a nekaka kazdy den..ked kaka tak take tuhe a teraz zacalo toto nocne hmyrenie a tahanie noh k brusku

ariannazara
28. okt 2019

@mirka969 môj to robí tiež a to ma pomaly 5m. Spi a méta sa 😂 už som si zvykla. Niekedy stačí keď si prdne prestane, niekedy keď sa vykaka prestane, niekedy sa mu niečo sníva.

mirka969
autor
28. okt 2019

@ariannazara ako pritom vies spat??? 😅

petrapod
28. okt 2019

Aj môj to robieval. Ešte k tomu aj také čudné zvuky hihi . Prešlo to samé.

ariannazara
28. okt 2019

@mirka969 zvykneš si 😂 dnes som pozerala co toľko zo sebou méta dala som mu ruku ta prestal 😂 ale nieje to vždy ale robí to. Ale v našej skupine júnovky ženy písali ze to robia aj ich deti tak je to podľa mňa normálne 😂

mirka969
autor
28. okt 2019

@ariannazara no ja dufam ze je to len obdobie a ze to rychlo prestane

hennyinnsbruck
28. okt 2019

@mirka969 no fajn keď dávaš😊👍 prejde to... Už ste aj tak dosť x mlieko menili ako čítam.

mirka969
autor
29. okt 2019

@hennyinnsbruck raz sme menili

hennyinnsbruck
29. okt 2019

@mirka969 zle som prečítala, prepáč 😊😊

mirka969
autor
29. okt 2019

@hennyinnsbruck v pohode 😊

katrin21
29. okt 2019

@mirka969 prehnane ho sledujes a riesis. ani ty nespis v noci pokojne, ked potrebujes, pohmyriš sa... ma prdiky a preto to robi, potrebuje ich vytlacit,tak sa hybe, neboj, vsetko je OK

nika898
29. okt 2019

@mirka969 moze byt ze pocituje hlad ale spinka a nezobudi sa. Kym neplace neries. Ja mam takmer 2 rocneho a ked zacinal byt hladny tak sa zacinal mrvit teraz to robi ked mu treba v noci cikat. Posadim ho na nocnik vycika sa v spanku a len ho prelozim spat do postielky a spi.