Je lepší Sunar alebo francúzske mlieko?

julka1979
27. máj 2013

potrebovala by som pre kamosku zistit ktore z tychto dvoch mliek je lepsie?dakujem

drobcek26l
27. máj 2013

Každé bábätko je iné jednému zapasuje nutrilon, druhé z neho vracia, jednému chutná sunar, druhé ho vypľúva, preto si myslím že je asi len na tvojej kamoške, aby to odskúšala sama. My sme sa tiež nevyhli výmene mliečka pokiaľ malému sadlo a teraz už 9 mesiacov papáme Sunar Nutradefense.

alka221
27. máj 2013

to si treba odskusat, kazde dietatko je ine. 😉

alexis13
27. máj 2013

presne treba len skusit co viac zapasuje to sa neda povedat ktore je lepsie, vsetky tie susene mlieka su na jedno kopyto len dietatku musi to spravne zapasovat

malapepka
27. máj 2013

Môj mal najprv nutrilon, ale ten ho zapekal, tak sme prešli na Sunar complex a už je dobre, aj mu chutí. Takže nech kamoška dá to, čo si myslí, že je dobré a keď nesadne, treba vymeniť. Ale vraj by sa mali mlieka meniť po 3 týždňoch, ale to neviem, naisto.

sandrika1986
27. máj 2013

Každé bábo je iné, každé reaguje inak, ako už mamičky tu napísali...treba len vyskúšať. Ja som pri prvej dcérke dávala franc.mlieko France Lait a teraz pri druhej dcére tiež dávam toto mlieko. Žiadne ťažkosti z tohto mlieka u nás neboli 🙂

keira
1. jún 2013

my nemame ziadne tazkosti z france lait, ale sa mi zda malo syte, maly , ked vypije celu flasku, spusti rev

kokorunecka
1. jún 2013

Moja malá zbožňovala tiež France Lait.