Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pininka1
29. jún 2019

Každé dieťa je individuálne, skús urobiť viac, či vypije a koľko potom vydrží. Ak vydrží zas len dve hodiny tak proste mu lepšie spaľuje a takto potrebuje papať. Môj syn takto jedol, mal týždeň a vypil 120ml a k tomu ešte moju cicku. A stále jedol pravidelne a veľa a nikdy nebol tlusty.

dzulli1980
29. jún 2019

Pri umelom mlieku by mali byť dodržané trojhodinové intervaly medzi kŕmením ... možno je len smädná - skús vodičku alebo jej daj viac ml mliečka.

sapetka
29. jún 2019

Tri hodiny ma byt odstup. Kolko ml jej davas?

atislava9
29. jún 2019

@zuzanasaskamilos kolko ml je davas?

bobula46
29. jún 2019

Skús ponúknuť medzi tými tromi hodinami vodičku. Je veľké teplo, možno sa len potrebuje ovlažiť.

zuzanasaskamilos
autor
30. jún 2019

@atislava9 tak dávam jej 150 a vodička nefunguje a musí byť 3 hodinový odstúp

zuzanasaskamilos
autor
30. jún 2019

@sapetka dávam jej 150

zuzanasaskamilos
autor
30. jún 2019

@bobula46 skúška som ale cucne si dva krát a nechce a samozrejme plač

atislava9
30. jún 2019

@zuzanasaskamilos my sme nasemu tiez davali v 3.mesiaci len 150ml a castejsie /davam Bebu a na krabici je davkovanie 3-4 mesiac 180 ml/, vychadzalo mi tak, ze mal o jednu davku vzdy navyse. Vodickou ani cajom som ho neuspokojila, len rozdrazdila😅 nechcela som ho zbytocne prejedat, ale ked je hladny, co uz🤷‍♀️ Niekedy to robim tak, ze ked si pyta skor, ako by “podla krabice” mal, tak mu dam menej ml. A na vodicku sa naucil teraz v tomto teple, ked sa hraje vonku, tak mu dam flasu nech si cuca

pininka1
30. jún 2019

@zuzanasaskamilos neviem kde je to napísané že musí byť trojhodinový odstup a jediné najstarší syn sa mi tak budil že som mu dávala po troch hodinách. Aj dospelému kazdemu inak trávi, je to somarina ako traky takto trápiť dieťa,že nedám jesť keď ani voda nezaberá lebo ženy na mk mi povedali že každé tri hodiny. Mne nikdy nič také lekárka nepovedala. Deti priberali ukážkovo podľa tabuliek a jesť som im dávala podľa ich potrieb nie podľa nejakej tabuľky.

zuzanasaskamilos
autor
30. jún 2019

@pininka1 tiež myslím že je to blbosť lebo ani na krabici neje napísané že po koľkých hodinách by malo papať tam je iba koľko má vipit za deň ja si to píšem nech viem kedy papala lebo niekdy zabudnem a keď si to zratam za celý deň tak v pohode tých 800 dá aj menej ako kedy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli