Je Nutrilon Ar vhodný na dlhodobé pitie?

lucuska011
26. jún 2013

mám problém s tým že dcerka sa v noci často budí a chcem vedieť či je vhodne aby cez den pila nutrilon ar a v noci good night.

skvele
26. jún 2013

pri prvom synovi som skusala davat good night, aby sa tak casto nebudil a nemalo to ziadny vysledok, z mojho pohladu to bolo zbytocne, kasicky boli trochu lepsie, prvy spanok mal dlhsi. Takze spanie to u nas bohvie aky vplyv nemalo

lenuska6666
26. jún 2013

moja dcérka mala nutrilon ar predpísaný od lekárky na recept lebo nám potvrdili reflux ale tiež ho mohla papať len do cca 10.mesiaca viac nie,myslím si že je to skôr niečo ako dietne mlieko a nie pre bežnú konzumáciu ak bábatko nemá problémy s bruškom ( ale možno sa mýlim)

zuzana172
26. jún 2013

kolko ma mesiacov? nutrilon sa najviac podoba materskemu mliecku a teda je aj najredsie mliecko na trhu, u mojej prvej dcery sme ho pouzivali a papala kazde 2 hodiny a druha dcera je hladosko tak sme rychlo presli na babylove z DM drogegie (600g=5eur) a toto papala kazde 3 hodiny, cize ju viac zasytilo a v noci ho pila len kazde 4hod. Teraz ma 4 mesiace, pije 180ml cez den kazde 4hod a vecer vypije posledny krat o cca 21.00 a potom az rano o cca 5.00. Nutrilon je skor pre deticky, ktore maju problem s bruskom ale ked mas hladoska tak prejdi na sytejsie mliecko aj beba je cenovo pristupnejsia a sytejsia... ja by som skusila zmenit mlieko a nekupovala by som good night, myslim ze je to len zbytocne este drahsi druh nutrilonu (aj reklamu treba zaplatit🙂 )... a mimochodom ja ked som povedala mojej pediatricke, ze som zmenila mliecko a ze jej davam babylove z dm, tak ani netusila o com hovorim a presviedcala ma, aby som sa vratila k nutrilonu(tiez ma hlavku zahmlenu reklamou 🙂 )a ked som jej vysvetlila cenovy rozdiel, tak skoro spadla zo stolicky, nemala ani tusenie kolko stoji nutrilon a tak ma poprosila, aby som priniesla krabicu od babylove, ze ho bude odporucat aj inym mamickam, kedze moja dcera z neho rastie ako z vody(4 mes. a 8,5kg 🙂 ) a tiez nas z neho menej trapilo brusko ako z nutrilonu...

andrejka1974
26. jún 2013

moje deti brali nutrilon ar do 3 rokov, ide o to ze ten je hustejsi a obycajny mi nechceli najmensia mala nutrilon anticolics a brala mi ho do 13 mesiacov a teraz ma obycajny nutrilon a pije mi ho normalne , je to len na tebe 🙂 🙂 🙂 🙂 a u malej som to zmenila koli cene , dokial som ho mala na predpis to sa dalo, ale potom je to tazsie