Kde kupujete Nutrilon?

delfinka55
10. dec 2018

Ahojte mamicky, idem si poradu. Dcerka ma 10 mesiacov, a papame Nutrilon HA 2. Mali sme ho na predpis (hlavne kvoli cene, kde nie je alergicka, ale BEBU vracala oblukom) ale od 10 mesiacov nam ho uz doktorka nechce predpisovat. A v lekarni je to riadne páálka 20E za 800g balenie. a 800g balenia nam vystaci 3-4 dni :( a to uz papame aj prikrmy.
Rozmyslam skusit prejst na obycajny Nutrilon, ale aj ten stoji v DMku 14E.
mate nejaky dobry tip kde sa da kupit Nutrilon na dobru cenu ? dakujem

conspi
10. dec 2018

@delfinka55 všade bude cena + - rovnaká. Mali sme to tiež. Prešli sme teda na obyčajný Nutrilon. Dávala som ho do roka. Mne však pil mlieko už iba večer a v noci našťastie

renatka100
10. dec 2018

@delfinka55 cez den uz nedavaj mlieko iba jogurty - iba v noci - predsalen aj to je dost chemia - a urcite by som skusila prejst na obycajny nutrilon

ivana247
10. dec 2018

My sme na bebe, ale kupujem ju bud v kamennych obchodoch v akcii alebo interntovej lekarni napr vitalmix alebo moja lekaren, vzdy sa najde nikde akcia a pri vacsom odbere je bez postovneho, cize sa to vzdy oplati viac ako kamenne predajne, pozrite tiez aj cez heureka, ale tam nie suvsetky internetove lekarne, takze treba hladat a porovnavat, kde sa oplati

zaraforme
10. dec 2018

Ja som z Nutrilonu prešla na DM babylove, cena okolo 5€ a je super, zloženie takmer rovnaké ako Nutrilon, vyskúšaj 😉

malinajahoda
10. dec 2018

@delfinka55 pozri si ceny cez Heuréka.

zuzanapjat
14. dec 2018

Nutrilon nakupujem vyhradne cez internet z lekarne dr.max - postovné majú zdarma. Nutrilon H2 takto vyjde 17,79€. Ak máš Dr.max kartu zbieraju sa ti body a z kazdeho nakupu si este vies vdaka bodom uplatnit zlavu + napriklad minule som vdaka nakupu tam ziskala micelarnu vodu za 1cent.
https://www.drmax.sk/catalog/search/?q=nutrilon

majka2307
14. dec 2018

Cim buse dieta starsie tym.menej nutrilonu minies. Moja bola velky papkac ale postupne prikrm a mliecko v roku bolo len 2x za den. A od roka ak je dieta ok mozes aj kravske