Kedy a ako sa prejavuje alergia na kravské mlieko?

kristinagabi
16. feb 2012

Dobry vecer. Neviem,ci mi vie niekto pomoct,ale chcela by som vediet,kedy sa u vas prevavyla alergia na kravske mlieko? Mam rocnu dcerku,ktora druhy den ma na sebe-zacalo sa to cervenymi "bodkami",ktore sa zvacsili,teraz ma same take cervene flaky pobrusku,hrudniku a chrbte. Lekar povedal,ze je to alergicka reakcia na nejaku zeleninu....,zajtra mam este ist,ci sa jej to zlepsilo...,ale zatial nevidim,ze by to bolo lepsie.
Napadlo ma,ze asi mesiac jej davam kravske mlieko,ci to nemoze byt od toho? Po mesiaci...?

hajanka
16. feb 2012

vies lepsie popisat tie flaky? su velke? su tmavo ohranicene? ako dlho pretrvavaju? za aky rychlo miznu?..

cicimon
16. feb 2012

alergia sa prejavi skor ako za mesiac... a po mlieku sa zvykne skor vracat a byt zle od zaludka
jedla nieco nove?

danielik79
16. feb 2012

môže aj nemusí to byť alergia na kravské mlieko ....niekedy sa prejaví vracaním,hnačkami ale aj zápchami,bolesťami bruška zriedka exemom .Nepapala náhodou nejaké kupované ovocie alebo nemala nejakú maškrtu prípadne ovocný džus.
Škoda že si nezaložila diskusiu

koniarova
16. feb 2012

Zmeň otázku na diskusiu. 😉 Ja by som otázky zrušila úplne. 😝 Z mlieka to nebude, prejavilo by sa to skôr.