Kendamil Bio ako mliečko pre kašičky

innaa
15. máj 2023

Ahojte.dievcata potrebujem sa poradit ohladne mliecka.moja je na MM.teraz ako sme zacali prikrmy uz len rano vecer pije MM.UM zvykla naozaj len sem tam si dat.mala som beba supreme pro.
Zacala som jej robit kasicky ako ryzove vselijake a hladam UM ktore je take naj.aj na sem tam pitie ze jej zarobim ak by som mala pomenej MM.
Je knedamil dobry na to?ci niečo ine mam skusit?a ked kendamil ktorý?Bio ci obycajny?

petamich
15. máj 2023

z MM som okolo roku presla na Kendamil obycajny, jeden z dovodov bol, ze neobsahuje palmovy olej a aj zlozenie mi prislo lepsie ako ine, plus udajne je sladsie ako ine a tak ho deti jednoduchsie akceptuju, co je ja tom pravdy 🤷‍♀️

innaa
autor
15. máj 2023

@petamich dakujem.ja ho pptrebujem hlavne na sem tam pitie velakrat do rezervy len a kasicky zarabat ktore su nemliecne a tak.neviem nejak sympatizujem s kendamil.mala nema problem s bruskom tak snad by to pre nu nebolo tazke.

petamich
15. máj 2023

nas maly nemal problem s bruchom, kolikami nicim 🙂 viacere zname mi vraveli, ze oni dali Kendamil, dala som aj ja, hned ho akceptoval - mal ho tak obcas presne ako pisete, teraz ma stale mlieko 1x pred spanim (bude mat dva uz chcem prejst na kravske) ale to uz vymenila asi ked mal 1.5 za Bebu aj ta sa mu pozdava