Kolika a zmena umelého mlieka

kacko12
30. aug 2016

Ahojte maminky, mam mesacneho synceka, ktory je uz vylucne na um. No ma aj koliky a nevie sa vykakat, resp. kaka len take tvrde bobky a place pri tom. Myslite, ze je to tym umelym mliekom, ze ho zapeka? Mam mu ho skusit vymenit? Najskor som mu davala babylove, teraz uz dva tyzdne pije Hipp, no problem stale pretrvava. Skusala som mu davat fenyklovy aj harmancekovy caj, vodu, aj BioGaiu som mu davala, no ziadna zmena k lepsiemu. Alebo je ta stolica preto taka tvrda, ze ma koliky? Prvy syn take problemy nemal aj ked bol na um. Doktorka poradila ten harmancekovy caj, no nepamaha. Dakujem za rady.

bleblu
30. aug 2016

Ahoj, podla mna je to mliekom. A probiotika si neskusala? Ucinok sa prejavi sice az po dlhsej dobe uzivania, ale ja som to davala detom a teraz naposledy dcerke ma nieco po 14 mesiacoch a v pohode, tiez najprv mala koliky a prestalo a tiez bola hned na UM a nakoniec nam vyhovovalo francuzske

kacko12
autor
30. aug 2016

@bleblu To mlieko Hipp Combiotik obsahuje probiotika, aj ta BioGaia. Toto mlieko ma uz dva tyzdne a ziadna zmena. Myslim, ze je to uz dost dlha doba na to, aby sa to upravilo. Ty si davala mliecko France lait alebo Amilk?

bleblu
30. aug 2016

Ja jej davam France lait, este stale trojku

kacko12
autor
30. aug 2016

@bleblu vdaka,zrejme teda budeme musiet vyskusat ine mlieko

bleblu
30. aug 2016

@kacko12 skuste, uvidis. A s lekorkou si sa o tom nebavila?

kacko12
autor
30. aug 2016

Bavila,ta poradila davat nalacno harmancekovy caj.

bleblu
30. aug 2016

hm, no to je dost slabe podla mna a na nete si nehladala nejake rady co maju aj lekary online poradne alebo nieco take

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uhnakova
30. aug 2016

Urcite je to mliekom, mojmu synovi Hipp sadlo, ale dcerke nie, tiez mala problemy s kakanim. Jej potom sadlo mlieko Babylove z DM.

ivanusko
30. aug 2016

@kacko12 ahoj. Skus davat do kazdej flasticky kvapky espumisanL mojmu to zabera.... A prvy mesiac a pol papkal nutrilon1 to ho zahlienovali odvtedy papa babylove1 bio a super. Kaka,,,prdka a to mu davam do kazdej flasticky tie espumisan kvapky. Skus

kacko12
autor
30. aug 2016

@bleblu vidis,online poradne som este neskusala,musim napisat

kacko12
autor
30. aug 2016

@papaya308 uhnakova ja si tiez myslim, ze nesadlo mlieko, asi skusim tu Bebu, vdaka za rady

kacko12
autor
30. aug 2016

@ivanusko maly nema problem s prdikmi,tie pusta kazdu chvilu ☺ akurat ta stolica...

ivanusko
30. aug 2016

@kacko12 aha tak to bude tym mlieckom. Ale ajtak skus😉

kacko12
autor
30. aug 2016

@ivanusko vdaka, musim cosi poskusat, zacnem zmenou mlieka a potom sa uvidi ci to pomoze ☺

dede155w
24. sep 2017

Ahojte mamicky chcem sa spytat moj maly ma 3 tyzdne davam mu hipp bio combic nevracka mi s neho ale ma tiez bokesti bruska obcas a taku tuhu stolicu . Na internete som nasla od hipp znacky hipp comfort proti kolikam naduvaniu krcom myslite ze by som ho mala dat na tuto znacku?

papaya308
24. sep 2017

@dede155w skusit mozes,chalanom vraj viac pasuje Beba

dede155w
25. sep 2017

A v com je ta beba lepsia myslis ze mi nebude vracat s neho ked prejdem s hipp znacky na beba znacku?

autumn11
1. okt 2017

každému dieťatku sadne iné mliečko. My sme sa niečo natrápili, kým sme našli amilk bifido. Malý sa nevedel vôbec sám vykakať a musela som ho rúrkovať. Potom som našla amilk, ktorý obsahuje aj probiotiká a ten nám našťastie sadol a malý je odvtedy spokojný. Držím palce, aby ste našli mliečko, ktoré vám sadne a malý bol v pohode.

janka12350
24. okt 2017

a nieje mu ten amilk slabý???..moja má mesiac pije ho pije a stake jej neni dost. urobim jej 90 a este plače že je hladná musim jej dorobiť 30 eštte..a nevydrži 3 hodky--,.max dve
@autumn11

autumn11
10. nov 2017

@janka12350 môjho malého amilk v pohode zasýtil a hlavne mu nespôsoboval zápchy. Každému dieťatku sadne niečo iné. Možno je tvoja malá väčší hladoš a potrebuje viace mliečka. Držím palce, aby sa to upravilo.

janka12350
14. nov 2017

@autumn11 ánooo už má skoro dva mesiace tak jej davam 120 a pekne papa každé 3 hodinky.len to kakanie sa ešte neupravilo