Koľko Nutrilonu HA vypije 6 týždňové dieťatko?

mirkava
28. apr 2014

Môj synček má 6 týždňov, musíme dávať Nutrilon HA. Vypije 120 a ma málo. Neviete baby či mu môžme dať aj viac. Nechcem ho prekrmovať ale tých 120 ml je mu málniko a o dve hodky je zase hladný ale extrémne a keď dopapá tak stále hladá.

dobromila1111
28. apr 2014

@mirkava
je to dost teda tych 120ml,ale tak ked si pyta,tak mu dajte papat.Mozno sa casom ustali a bude papat menej a mozno nie.Su deticky,ktore papaju viac,ako je na krabiciach.
Aj ked nas 7 mesacny papa tolko:D
Pokial mu ale nie je tazko na brusko a je spokojny,tak mu dajte papat,babike malinkej🙂 je to hladosko🙂

mirkava
autor
28. apr 2014

@dobromila1111 boli sme v nemocnici, lebo keď sme prešli na Nutrilon tak zacal grckat a teraz ako sa rozpapal tak sa nedá zastaviť 🙂 bude z neho gruľka, len nech je zdravučký 🙂

dobromila1111
28. apr 2014

@mirkava
Tak to je jasne,on si dobieha to,co vygrckal..inak v nemocke ste to museli mat tazke,my sme taki malicki tiez boli:(
Tak si uz len uzivajte,ze ste doma,ze ste zdravucki a malemu chuti papat🙂
Majte sa pekne🙂

monika311
28. apr 2014

A neskusali ste mu dat trocha cajiku alebo kojeneckej vody?Mozno je len smadny.

fopka
28. apr 2014

@mirkava ahoj, ja uz si presne nepamatam, kolko moj maly pil v tom obdobi, ale viem, ze tiez velmi vela... na piaty den, ked sme odchadzali z porodnice, tak vypil bez problemov 70-80 ml a viem, ze sestricky mi vraveli, ze to nie je "normalne", ze 5-dnove babatka v nemocnici piju nejakych 40 ml, vynimocne 50 ml. Ja som davala malemu stale tolko, kolko potreboval, neobmedzovala som sa mililitrami alebo stanovenymi davkami na etiketach. moj vodu ani cajik nechcel... ked malickemu nie je zle alebo tazko (co sa moze prejavit az neskor, ako u nas), tak mu davaj tolko, kolko pyta.... moj bol neskutocne mliekovy. teraz bude mat 10 mesiacov a sam si spontanne v poslednych dnoch vyradil mlieko z jedalnicka.... pije flasu uz len raz denne a to rano, cez den papa riadnu stravu a na vecer uz mlieko tiez odmieta