Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko umelého mlieka má vypiť 15 mesačné dieťa?

maminkincecusik
13. nov 2014

Počujte žienky,práve u nás prebieha odstávka zo zdravot. ale aj organizačných dôvodov :D srandujem ale k veci potrebovala by som poradit kde na nete sa dopátram koľko UM,koľko dávok v ml môžem malému daťdenne vypiť ak má vyše 15mesiacov? nahradili sme si postupne obedne kojenie,pred večer. spanim a jedno nočné. Nechcem ho zbytočne prekrmovať. Diky 🙂

monika15
13. nov 2014

ja som davala 1 flasku vzdy ked mal 15 mesiacov.ked siel spat o 11 naobed a ked siel spat v 7.30 a v noci ked sa zobudil .

danulicek
13. nov 2014

Ja som dávala synovi Sunar a bolo to napísané priamo na krabici 🙂 Myslím, že tam bolo napísané, že odporúčaná dávka je min. 500 ml/denne. Ale prípadne mu môžeš poobede namiesto mlieka dať niečo iné, ak by sa ti zdalo, že ho zbytočne prekrmuješ umelým mliekom 🙂 U nás to bolo tak, že UM v tom veku mal len večer pred spaním a v noci. Ale každé dietko je iné, takže určite uvidíš, ako mu to vyhovuje 🙂

oladuna
15. nov 2014

Na krabiciach UM pisu ze dieta starsie ako 1 rok by malo vypit aspon 300ml .

kikusrisko
10. máj 2016

Moj syncek ma tiez 15m teraz som ho odstavila lebo sa mi v noci bufil na kojenie kazde 2h a odkedy nekojim vecer vypije 200ml sunaru spapa veceru a spi az do rana a rano tiez vypije 200ml sunaru a potom spapa chlebik a pradajky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli