Kozie umelé mlieko

janus6
8. feb 2017

Ahjoj mamicky,

je tu niektora , kt. davala kozie UM dietatku ak ano aku znacku prosim vas kt. vam sadla ? Dakujem pekne za kazdu radu .
Ja som nasla Topfer a Bambinchen , mate s nimi skusenost ???

kacenka2803
8. feb 2017

Ahoj mamina ja mam skúsenosti s kozím mliekom od Holle kupované v DM drogérii som spokojná nedávam ho malému stále aby som mu náhodou neurobila intoleranciu na kravské mlieko jednoducho to striedam . Počula som že kozie mliečko je omnoho bližšie tomu materskemu viac ako kravské . Musim skúsiť tie značky čo si napísala ...

renatamasarova
9. feb 2017

Ahoj, ak môžem poradiť, ja som sa k podobnému článku o mliečku dostala ešte daaaaavnejšie, takže už si presne nepamätám, ako sa volal, ale viem, že bol na stránke www.damskyweb.sk - ešte ho mám uložený v záložkách :D Niekedy sa tam pritrafia naozaj dobré rady aj pre maminky, prajem všetko dobré 🙂

janus6
autor
9. feb 2017

Dakujem vam pekne baby, sce na tom damskom webe som to nenasla, ale clankov o tom som precitala veli vela uz, len som chcela, ci niekto nema s konkretnymi mlieckami skusenost, viem, ze ho iste par mamiciek dava ako nahradu za kravske, pre deti kt. su nan alergicke