Kozie umelé mlieko značky Holle

1204barb
26. apr 2021

Ahojte
Mate skusenost s umelym kozim mliekom znacky Holle?
Momentalne bojujeme s traviacimi tazkostami a zatial sme si citali o kozom same chvali chceme ho vyskusat len nevieme ako to je s refluxom?
Nemame ho potvrdeny ale sem tam zvrackala mlieko aj ked sme brali novalac ar digest co ani trosku mliecka nevyplula tak mali sme traviace tazkosti

lyci
26. apr 2021

@1204barb my sme davali od 5. mesiaca kozie UM z ciech - Naše mléko od Goldim a za mna najlepsia vec, co sme mohli spravit. skoda, ze sme nedavali od zaciatku

kiki68
26. apr 2021

@1204barb mam od Holle kravske a aj nejake prikrmy. Oboje super

yanni
26. apr 2021

@kiki68 moje deti boli sice plné kořene ale od Holle sme mali kasicky. Holle su jedny z najlepsich babätkovskych produktov.

kiki68
26. apr 2021

@yanni ja to mlieko pouzivam na robenie kase. Lebo moje uz v 9 mes nestaci

yanni
26. apr 2021

@kiki68 no tak ale 9 mesacne dieta uz ma jest aj prikrmy, nie len mlieko. Mne len najmladsia jedla kase a aj to len zarabane s vodou. Položila před nu a ona lyzickou babrala ano sa jej pacilo. Kazdu druhu lyzicku som jej ja straciła do ust, aby z toho aj nieco zjedli. Inak UM sme doma ani nemali. my sme zili v Middle East a Holle bolo to najlepsie co sa dalo v takej kvalitě zahnat. Aj ked 10 nasobne drahsie ako v Europe.

kiki68
26. apr 2021

@yanni Holle tu mame v Rakusku bezne , Tak in uz zje vsetko mozne, co nezje jeho 😂

1204barb
autor
26. apr 2021

Dakujem velmi pekne za odpovede potesili ste ma a nahodou s kozim mliekom a refluxom nema nikto skusenosti ci to bude lepsie?

darja27
28. apr 2021

@1204barb závisí od toho ,či naozaj vracká až tak veľa...to aj môj a hold prešlo to az pri tuhej strave....

sonka.j
7. sep 2021

@kiki68 prosím Vás koľko vychádza toto mlieko u Vás a kde ho kupujete? Lebo na Slovensku ho objednávam iba cez internet a nikdy nemajú viac ako 2balenia skladom,tak to preplácam zbytočne na poštovnom ...

kiki68
8. sep 2021

@sonka.j 14eur myslim sa drzi cena pri Holle. Uz teraz ho nepije, ale v denns ho vidim stale za tu cenu

sonka.j
8. sep 2021

@kiki68 a dá sa kúpiť v lekárni, alebo kde ho mávajú?

cecilia29
8. sep 2021

@1204barb od nás berie jedna mamicka kozie - malému robilo zle umelé kravské. Pri našom prestal aj grckat. Mysleli že má reflux, ale asi to bola teda intolerancia na kravské.

kiki68
8. sep 2021

@sonka.j u nas v At v bio potravinach denns to maju, tiez myslim Martin Reformstark bio obchod ho mava. A v teorii aj billaplus by mohla mat

sonka.j
8. sep 2021

@kiki68 Ďakujem za info🙏

kiki68
8. sep 2021

@sonka.j este v dm rakuskej bude kozie topfer, za aku cenu neviem. Len some to videla online

newmama
31. júl 2022

@kiki68 Dobrý deň, čítam že máte skúsenosti s kozím mliekom holle. Viete mi prosím poradiť ako ho zarábať? Všetky mlieka sa robia odmerka na 30ml a toto píšu akosi zvláštne. Ďakujem

sonka.j
31. júl 2022

@newmama dobrý deň, ja ho dávam už 14-ty mesiac podľa tabuľky na krabici. Aktuálne máme 4-ku a na 210ml dávam 7 odmeriek.