Ktoré mlieko Hipp je najlepšie?

tehotna40
1. apr 2021

Ahoj baby viete mi poradiť ktoré hipp mliecko je najlepšie? Lebo aj tých combiotik je viac druhov. Dakukem za pomoc.

zuzanka.zuzu
1. apr 2021

hipp ha combiotik by podľa recenzií malo byť najlepšie
ak si ešte len tehotná, tak kúp z bazara viac druhov a uvidíš čo sadne, zbytočne kupovať za plnú sumu v lekárni... a potom podľa toho čo sadne si dáš predpísať lekárkou, tam je minimálny doplatok.

tehotna40
autor
1. apr 2021

@zuzanka.zuzu s tým prepisovanim sú teraz menšie problémy lebo sa menili kódy a tak nebudem to tu rozpisovať. Niesom uz tehotná dcérka bude mat 4m a začíname z prirkami, doteraz sme mali mliecko hipp comfort len lekárka vravela ze uz netreba mliecko na koliky keď začína papat. Tak dumám ze ktoré kúpiť. Značku uz meniť nechcem tak len iné mliečko tej istej značky.

s_a
1. apr 2021

My mame HiPP combiotik a bruško z neho nebolelo 😊 dá sa kúpiť aj 300g na skúšku

zuzanka.zuzu
1. apr 2021

@tehotna40 ja viem ze sa menili kody, este teraz som nasrata ked si na to spomeniem, riesila som to 2 dni co furt doktorka vypisovala ine a v lekarni mi to nevedeli vydat 😡 skus to HA sice byvaju drahsie ale lepsie, pripadne mrkni tu v bazare alebo na bazosi a kup viac

stela1996
1. apr 2021

@tehotna40 ved este vydrz 2 mesiace na tom comfort...zbytocne budes skusat menit.. ved od 6 mesiacou prejdes aj tak na dvojku mlieko 🤦🏻‍♀️

tehotna40
autor
2. apr 2021

@zuzanka.zuzu ten comfort cely hradim ten nemajú vôbec pod tým novým kódom. Ze asi až od júna.

@stela1996 lenže mi mala začala z neho grckat. A lekárka vravela ze keď už ona nema tie ťažkosti z bruškom ze jej tam niektoré látky môžu vadiť. + problém spomenutý vyššie, namiesto 6e platím 13 za každé mlieko a za mesiac to nieje malo a to combiotic sa predpísať da+ comfort dvojka nieje takže aj tak budeme musieť prejsť na combiotic

stela1996
2. apr 2021

@tehotna40 my sme platili okolo 21€ za 1 dozu špecialneho mlieka a 21*4 tak viem co to je...

tehotna40
autor
2. apr 2021

@stela1996 je to na hlavu,na deťoch takto zarábať,toto sú 500g tak koľkokrát aj 5-6 krabic. A poisťovňa to ma hradiť lenže pod tým kódom vám ho nikto nepredá a nijak si nepomôžem.

stela1996
2. apr 2021

@tehotna40 a doktorky uz ani nechcu davat na predpis mlieko

tehotna40
autor
3. apr 2021

@stela1996 ani sa nečudujem,je s tým opletaciek, lekárne s tým aj tak vyprdnu po svojom a potom ľudia obviňujú lekárov.