Ktoré umelé mliečko nezapeká?

casy30
8. feb 2009

Dievčatá poraďte, ktoré umelé mliečko vašs detičky nezapeká? dakujem

lennusska
3. feb 2012

@zuzana581 a ako vyzera to hipp mlieko? krabica myslim..

lucka1987
3. feb 2012

nutrilon HA nezapekalo ale zvrackal z neho.. z Beba AR zahustene zacalo zapekat po 2 mes papania a teraz sme na sunare obycajnom a je to ok

zuzana581
3. feb 2012

@lennusska hipp mlieko bolo naposledy čo viem, tak v plechovej doze. Ale už viac ako 9 mesiacov nekupujem, tak neviem naisto.

sim1ka2
8. okt 2012

BAby ja mam 2 mesacnu dcerku a uz neviem co mam robit davala som suna len ju bolelo kazdy den brusko a nemohla sa vykakat pouzivala som aj ruruku no neda sa to vsak kazdy den tak som zmenila mlieko vcera som zacala davat nutrilon ale je to stale to iste poradte ci mam este pockat alebo mam zase zmeni mlieko

lianka2
8. okt 2012

@sim1ka2 skus babylove z dm drogerie, je super, nikdy nasu malu nezapieklo, stolicu má pravidelnú každé ráno o siedmej 🙂

mata128
8. okt 2012

Ja by som znova mliecko nemenila.skus probiotika,ale nam pomahal hodne baby calm.on je hlavne pri bolesti bruska,teda vetrikoch,ale nasmu drobcovi aj na kakanie pomahal,nas papka nutrilon

danielkabn
8. okt 2012

nás zapekalo z Nutrilonu HA,tak nám doktorka začala predpisovať Nutrilon Comfort a zapekanie zmizlo,dokonca kakáme 2x za deň a krásnu stolicu máme 😉

deculko
8. okt 2012

kazdemu vyhovuje ine mliecko,mojho z Nutrilonu prehanalo a Beba nam vyhovovala uplne,kamoskinho zas prave Beba zapekala..... takze je dobre vyskusat aj ine...

sim1ka2
8. okt 2012

prosimta a co je to babylove ? naky olejck ci ?

majka21
8. okt 2012

@sim1ka2 , ahoj, babylove je umelé mliečko, ktoré kúpiš iba v dm-ku. My ho používame od 2,5 mesiaca.

sim1ka2
8. okt 2012

@majka21 dakujem . asi vyskusam

majka21
19. okt 2012

@sim1ka2 , ahoj, daj potom vedieť ako ste s ním spokojní 🙂

majka21
19. okt 2012

Nutrilon comfort je tiež dobrý, len drahý a ak ho nechce dr.predpísať ako aj nám, tak je to finančne veeelmi náročné :-/