Ktoré umelé mlieko papajú vaše bábätká?

26. máj 2023

Ahojte, poradíte mi prosím aké umelé mlieko je naj pre bábätko? Aj chuťovo dobré aby bolo 🙂 Dávate niekto BEBU COMFORT? Bábätká sú spokojné, nebolia ich brušká, prosperujú?

ijuska1982
26. máj 2023

Od narodenia dostava Nutrilon. Davali mu ho aj v porodnici a pokracovala som aj ja. Nikdy nemal zapchu koliky vracanie ani vyrazky. Ale tak nas bol taky nejedak, cize nehltal ho rychlo. Teraz ma vyse 3 rokov a stale ho vecer pije. Dopije co mame kupene a uz prejdeme na normalne mlieko.

banalu
26. máj 2023

Ono to je velmi individualne. Ja som dala Bebu comfort ako prve UM, no nakoniec sme skoncili na Beba AR, kvoli refluxu. Ale Beba jej vo vseobecnosti vyhovovala-vyhovuje.
Treba len skusit a podla nutnosti zmenit.
O nutrilone som napr. pocula, ze vela deticiek zapeka, no kamoska dava malej od narodenia a uplne v pohode. 🤷‍♀️

divokykonik
26. máj 2023

Môj malý papá od bábätka Bebu comfort, nikdy nemal bolesti bruška, pekne prosperoval na svoj stav (narodil sa podvýživený a nebol jedák cca do roka). Aj tak záleží od dieťatka, čo mu sadne. My máme s Bebou len dobré skúsenosti.

bejbypd
26. máj 2023

U nás nutrilon pri dvoch deťoch super ,tretie nesadol ..takže hipp bio kombiotik ,paráda.. vonia ,chuti ,sedi

ak_tak0202
26. máj 2023

Ja som obe deti od začiatku musela dokrmovat, zvolila som práve bebu comfort a klop klop bez problémov.

lucijalucy
26. máj 2023

Tiež bebu comfort a neskôr z dmky ich mlieko

taktotedanie
26. máj 2023

Hipp, vyskusali sme vela ale vzdy sme sa vratili k hipp

lorin29
26. máj 2023

Naša malá do roka a pol hipp-veľká spokojnosť žiadne iné jej tak nesadlo ako hipp ale teraz musí mať Neocate

veronikaszabova
26. máj 2023

Hipp bio combiotik

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2006_1211
4. jún 2023

Nutrilon advanced 1