Mám už dať Nutrilon 2?

nikcabb
14. aug 2017

Ahojte baby... maly ma 3 mesiaciky a davam mu nutrilon 1... prisla som o mliecko... lenze na nutrilone 1 je napisane ze na 5-6 mesiacov sa robi 210 ... lenze to je do 7 kg... maly ma uz teraz 7200g...mam teda prejst a 2ku? niekedy mu staci ked spravim 180, niekedy vypije aj 210...

vuvi
14. aug 2017

Ahoj,ja som sa nikdy neriadila tabulkou na krabici,kolko ma toho mala vypit... dvojku som zacala davat od pol roka 🙂

unctadorg
14. aug 2017

Nebyva dvojka od polroka? Daj mu tolko, kolko pyta.

maria584
14. aug 2017

@nikcabb nutrilon 2 sa dáva až do pol roka. Dávaj stále 1

nikcabb
autor
14. aug 2017

no mna pomylili tie kg... preto sa pytam ☺ takze od pol roka diky 😉

vuvi
14. aug 2017

@nikcabb ano,urcite zacni s dvojkou od pol roka 🙂 ..moja ma takmer sedem mesiacov a pije dvojku...najviac co mi vypije je 120 ml,sem tam 150,aj to vacsinou necha trosku.. A jednotku tiez len tolko pila..mas paradneho papkaca 🙂 nech sa dari

zabina27
14. aug 2017

dvojku od polroka, teraz davaj jednotku a tolko, kolko chce, ked vypije 180, 210, tak vypije, ked nebude chciet, tak nevypije 😉 tie tabulky su orientacne, ani pre nasho hladosa neboli dobre, on tiez od malicka pil viac, ako tabulky kazali 😀
a ak mas dilemu, opytaj sa aj lekarky (ale pozor, mozno mas lekarku, co sa striktne drzi tabuliek). pokial babo papa, cika, kaka, primerane pribera a negrcka, tak nech pije, kolko chce 😉

lucia147852
14. aug 2017

Presne tak. Davaj 1 kolko chce. Moja je tiez taka. V 4 m. vypila niekedy celu 240ml flasu. Niekedy ledva 100ml. Tiez som zistovala ci nemoze uz 2. ked mala cas ze flasu pila kazdu hodinu a povedali ze v ziadnom pripade. Ze radsej dat viac prikrmu ak uz dokrmujes ☺

lucia147852
14. aug 2017

Teraz som si uvedomila ze ma 3mesiace tak len mliecko kolko mu ziada ☺

xevulax
14. aug 2017

Urcite zostan na 1tke- prechadza sa na "vyssi stupen" podla veku a nie podla vahy. Kazdy stupen obsahuje presne to, co v tom veku dietatko potrebuje. Treba mu dat tolko mliecka kolko mu chuti a kolko potrebuje. Moje tiez nepili mnozstvo podla tabuliek.