Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám zmeniť dcérke mliečko?

barbara088
5. máj 2014

ahojte baby.moja mala ma 4 a pol mesiaca.doposial mala bebu comfort vsetko ok. no posledne dni mi ho odmieta a lebo ked uz ho vypije tak ho vygrca....caj a vyzivku v pohode,ale ako si da mliecko vsetko von...a dokonca prestala priberat z toho mliecka.v noci je zla..chora nieje...doktorka vravi ze ona by ho nechala

nicolle21
5. máj 2014

@barbara088 no ale to nie je doktorkine dieta, ale tvoje, ak mas pocit, ze jej moze zmena mlieka pomoct, tak jej ho zmen, nic za skusku nedas a mozno sa napokon vsetko napravi.. a doktorka akoze neriesi taketo veci u 4.5 mesacneho dietata? ze nechce mlieko, ze nepribera? dost zvlastne..

sense
5. máj 2014

aj u nas sa stalo nieco podobne po zavedeni prikrmov, dovod mlieko nechutilo, comfort mlieka su horke a vyzivami prisla do styku na ien chute, nam pomohlo zmenit mlieko na normalne kt. bolo sladsie a chutnejsie ...

barbara088
autor
5. máj 2014

mudr.zatial nie neriesi...toto nieje dlhodoba zalezitost ale ked mi este nechce vobec vyzivy a podobne a mlieko odmieta alebo vygrcka...tak som zacala uvazovat nad zmenou...vsak nemoze byt hladna.....a my nemame prvy krat problem s mliekom...uz som aj rozmyslala ci nemoze mat intoleranciu na tie mlieka...

luciferkax
5. máj 2014

Ono to bude príkrmami, tie mliečka antialergické, čo comfort sú dossť horké a čudne chutia, zistila podla mna, že príkrmy chutia lepšie .P byť tebou, skúsim..... niečo iné... normálne UM, my sme mali dobrú skúsenosť s babylove s dmka :D

barbara088
autor
6. máj 2014

vies co na odporucanie mamiciek som skusila to babylove...malej chuti.beby vypila tak cca 120 max 150ml...a babylove 240 na prvykrat...hned si krasne grgla a nikdy nemala tak rychlo vypitu flasku

momo216
5. jún 2014

deti majo obdobia kedy mliecko odmietaju, my sme mali takych obdobi viac. nieje to mliekom. netreba ho zbytocne menit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli