Máme vyskúšať iné mliečko?

misulik4589
15. máj 2016

Ahojte, nas 2mesacny drobec má diagnostikovaný reflux. Máme v rodine alergikov,tak nám lekárka predpísala BebuAR,kedze je aj na grckanie aj hypoalergénna. Papame ju cca 3 tyzdne,no mám však podozrenie,že mu nerobí dobre. Stále nám veľmi plakava (rici) a máme odsledované, že v case po papani až kým nezaspi. Tiez nam malokedy spapa celu davku,ked je tomu raz za cely den tak vela a to som mu uz davky zmensila. Rozmýšľam,že vyskúšame prejsť na Nutrilon,či náhodou mu nie je tá Beba ťažká na zaludok a celkové travenie ☹ kakame každé ráno,je to síce hrozné zapáchajúce a tmavozelené no vraj je to normálne. Skúste mi prosím poradiť 🙂

mimka1111
18. máj 2016

Ked máte alergiu tak vyskúšajte Nutrilon HA a pridavajte Nutrilon Nutriton je to gélik obsahuje svätojánsky chlebík ktorý Vám zahusti mliecko v žalúdku ,, máte aj prevenciu aj pokoj s refluxom 😉 😉

zuzka_1985
21. máj 2016

Ako pise mimka, nakombinovat nutrilon HA s nutritonom. Moj maly popri kojeni pil nutrilon HA, neskor sa mu zistil tichy reflux, tak sme presli na nutrilon AR, ale od 7. mesiaca zacal pit normalne hipp mliecko a neskor amilk a vsetko bolo v poriadku

jojake
21. máj 2016

Mozno ma alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka a tu pomoze Neocate. Nutrilon ma len ciastocne hydlolyzovane bielkoviny

papulienka777
21. máj 2016

Mne doktorka povedala, že zelená stolica je vraj hladná stolica, bábo na Um by malo mať žltú, aspoň čo ja viem.

misulik4589
autor
22. máj 2016

Prešli sme na Nutrilon AR. Papáme ho už týždeň a oveľa lepšie. Kaká už krásne žltú stolicu,už ani tak nezapacha,spapa nám všetko,celú davku a je oveľa spokojnejší a kludnejsi 🙂 No musíme zájsť za lekárkou na gastro aby nám povedala čo s tou prevenciou alergie. Asi nám odporučí a predpise to čo píšeš ty mimka1111.