• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky v Anglicku. Akú značku umelého mlieka používate?

14. apríla 2008 
dakujem mamicky za pomoc...
a pytam sa tych co nemozu kojit, dakujem ze mi nebudete davat konzultacie o zdravosti materskeho mliecka, nie som prvorodicka..... :slight_smile:
9. apr 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam aptamil :slight_smile:
9. apr 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bybi dakujem za odpoved, akurat som bola vcera v lekarni a len tak som si kukala umelie mliecka a zastavila sa jedna mamicka, ze tento aptamil je fajn....inak ty si na to mliecko ako prisla, vyskusala si aj ine??
9. apr 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv sme mali Hipp, ale potom mi aj baby hovorili, ze najlepsi je aptamil, tak sme zmenili a sme spokojni. Je aj najdrahsi, ale ja stale kojim, tak ho az tak vela neminiem :sweat_smile: :grinning: A vyhoda je, ze ked idem na SK, maju ho aj doma, len sa vola nutrilon :slight_smile:
9. apr 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj taaaaaaaaaaaak, tak aj pri malej som mala nutrilon ale ten zahuteny bo mi vrackala, takze som rada ,ze o tom viem a cena mi nevadi, manzel prispeje :slight_smile: a zas ked bude drobec taky jedak ako moja dcera, tak to ho moc neminiem., ale radsej nech papa, nech aj ake papave dieta si uzijem :slight_smile: a ako vlastne ste na to prisli ,ze je to nutrilon??.....a gratulujem ku kojeniu, ja by som chcela tiez, no neviem :frowning2:
9. apr 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nevedela, priniesla som si z UK a nutrilon ma presne to iste balenie, presne tak isto vyzera, len sa inak vola. Tak som si domyslela, ze je to to iste :slight_smile: A preco myslis, ze nebudes kojit :fearful:
9. apr 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kvoli malej ona mlileko ani teraz nepije a mozno ani drobec nebude chciet, mala mi ho velm igrcala, tak preto sa do poredu istim, ze ak by bol taky isty ale nemusel by :frowning2: bola by som stastna kebyze kojim
9. apr 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dokrmujem s sma gold, minieme tak 1 mesacne pretoze nim krmime len 1x denne, po kupeli....mne poradili v porodnici, ze je dobre (maly nechcel prvy den vobec jest, tak to skusali striekackou i s poharika umelym mliekom)
14. apr 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok