Máte odskúšaný Nutrilon Good Night?

meggieerika
30. dec 2011

ahojte, ma niektora z vas Nutrilon Good Night odskusany???Moj maly ma 5 mes. o chvilu 6.m. a furt sa mi v noci budi kazde 3hodiny... chcela by som mu dat tento nutrilon, mozno mi prespi aj viac.... Maleho nekojim, kojila som len v nemocnici, papame nutrilon.................

p.j.jacky
30. dec 2011

My sme sa budili na papanie az doteraz.Nepomahala ani kasa na dobru noc.Teraz sa uz budi zo zvyku a vzdy si cucne troska cajika.Nutrilon na dobru noc davala kamoska a nepomohol im.Ja som zmenila kasu z Hami a Hipp na Nutrilonove a sme napapany az do obeda z nej. 😒 A aj ak ti niekto napise ze pomaha,kazde babatko je ine.Budes musiet vyskusat. 😉

kvetinqa
30. dec 2011

@meggieerika neprespi. Skusali sme aj kase aj mlieka na dobru noc, akurat ho to zapchalo a budil sa este viac, lebo ho bolelo brusko.. Je to babatko, ma narok na to, aby sa budil. Ked zacne papat aj prikrmy, trosku sa to zlepsi, zacne papat aj cez den, nebude taky hladny.

meggieerika
autor
30. dec 2011

MNooo mi uz prikrmy papame, cez den je to v poho..... pospi si, aj doobedu a niekedy aj chvilku poobede..len som myslela, ze ked uz bude mat polroka ze mi prespi viac............kase som uz skusala davat, jedol ich, chutili mu, ale po troch hodinach bol zas hore... 😒

kkupka
10. jan 2012

nutrilon good night je super, aspoň u nás. malá spí celú noc, ako ho máme

evarisa
10. jan 2012

ja som tiez skusala tento Nutrilon na mojej malej, mne sa zdalo ze to bolo lepsie, on je taky sytejsi , a skus ak sa ti maly budi aj v noci nebrat ho hned z postielky , a ani sa mu neprihovor,len ho otoc nabok spinkat , alebo ked ho aj vyberies tak ho bez slov popestuj na rukach kym nezaspinka ale potme!! aby si myslel ze sa mu to sniva..a trosinku ho tapkaj po zadocku pri hojdani na rukach...u nas to takto fungovalo a potom mi mala prespala niekedy aj celu noc.
Metod je vela ale aj deti je vela , co dieta to ina metoda, neboj najdete si tu svoju. 🙂
PS: mojej malej ten NUTRILON chutil a napriklad ona z neho nemala zapchu..my sme s nim problemmy nemali.
Vela štastia ! A malinkemu dobrú nocku...Eva

veronika1112
12. jan 2012

My sme mali Nutrilon good night a malý sa budil každé tri - štyri hodiny, odkedy dávame Sunar alebo Babylove mlieko, tak je to lepšie, budí sa okolo tretej, niekedy štvrtej hodiny ráno a potom pospinká aj do pol deviatej, máme skoro štyri mesiace a dávame malému aj redšiu kašu do fľaše, keď ide spať 🙂 ale aj tak sa stane, že sa zobudí nad ránom a chce jesť 🙂 Proste sú to hladoši 😉

lilka246
6. jan 2013

Ahoj skusali sme Nutrilon good night aj Hami hajaja a nic nepomohlo. Mala sa budila vo svojom case akoby pila normalne mliecko. Mozno na niektore deticky to zabera neviem, no podla mna su to vyhodene peniazky na taketo mliecka.

zuuzka
6. jan 2013

Ahoj, my sme tiez skusali, ale nevidim rozdiel oproti normalnemu "dennemu" mlieku.

dodkap
6. jan 2013

ano, ziadny rozdiel