Máte skúsenosti s flaškou MAM?

kacorsita
30. jún 2019

Ahojte,
ma niekto skusenosti s flaskou zn.MAM? my ju pouzivame sice uz davnejsie, ale mame s nou problem, ze ako nova "nefunguje" cize nepusta vzduch do flasky a ked som sa to snazila nejak "opravit" tak som tu malu dierku asi trosku zvacsila a tym padom nam z flasky pocas papanie vyteka mliecko bokom :( uz som zufala, lebo som opat kupila novu a ta zas nepusta vzduch do seba :( raz som skusila aj inu flasku mu ponuknut, ale z toho sa vobec nechcel najest, takze zmena znacky neprichadza do uvahy, respektive ak niekto pozna podobny dudel na flasky ako ma mam, tak sem s radami...
Dakujem 🙂

nika_m
30. jún 2019

Mame MAM anticolics, neviem ci aj ty ale ako neprepusta vzduch do vnutra? 🤔

janulik2008
30. jún 2019

Mali sme MAM ale 0 bodov. Mali sme Dr browns. A a ptm MAM 🙂

kacorsita
autor
30. jún 2019

@nika_m Mame sklenenu, tie neviem ci su antikolikove. na dudloch na spdnej casti maju taku dierku cez ktoru ked taha dieta mliecko ci vodu, tak pusta bublinkami vzduch do falsky, aby sa tam nespravil podtlak.. lenze to nefunguje :( tym padom si to maly musi uvolnit od pusy a pockat kym sa tam napusti vzduch cez dierku, cez ktoru tecie mliecko :(

kacorsita
autor
30. jún 2019

@janulik2008 Dr browns neprichadza do uvahy :( to ma uplne iny dudel... raz sme zabudli doma flasku (ked sme zacinali s UM) a kamoska mala philips flasku vysterilizovanu, tak som skusila, no nebola ziadna sanca z toho sa napapt, a to papal z flasky iba mesiac.... tak som to uz ani neskusala zmenit... :(

janulik2008
30. jún 2019

@kacorsita aha. U nas mala malá koliky z kazdej len tejto nie

kacorsita
autor
30. jún 2019

@janulik2008 aj nas maly mal koliky ale v polke 3m mu to preslo, tak som nekupovala uz antikolikove. to je ta umela flaska? umelu som kupovat nechcela lebo rychlo napachne..ale skusim teda aj tu...

zuzzuzzzuz
30. jún 2019

Ja som ich pouzivala pri dcere od narodenia do 2 rokov a nic im nieje, este ich mam odlozene. Pouzivala som umele, vobec nenapachli a vyhovovalo mi, ze spodok odsrobujem a detailne umyjem. Za tie peniaze, su to top flase podla mna. Skusala som aj avent a suavivex(ci ako sa to pise) a tie boli nic moc

kacorsita
autor
30. jún 2019

@zuzzuzzzuz ja som sa tym umelym dost vyhybala, ale tak skusim tie,, mozno to bude lepsie...neviem preco mi tie sklenene nefunguju ako maju :( uz som to skusala aj menej zasrobovat ale ta dierka tam nie je upchata aj tak...iba ked na tom spravim vacsiu dierku tak to tam funguje ale potom to tecie... aj vodu maly musi pit tak, ze potiahne niekolkokrat a potom musi pustit aby sa tam napustil vzduch a zas moze tahat potom... neverim ze 3ks flasiek by som kupila zrovna zle... ale skusim tie umele a uvidim...

miminkanase
30. jún 2019

@kacorsita my pouzivame tie umele uz viac ako 2 roky, po 2-3mesiacoch dam vzdy novu. Piju z nej krasne, bez prerusenia. Sterilizujem po kazdom pouziti v avent sterilizatore a nikdy nepachli. Skus

ajsha123
30. jún 2019

My sme používali a stále používame MAM antikolikovu, a nie je žiadny problem, co sa týka prepúšťania vzduchu. Výhoda pri tychto fľašiach je, že ich vieš celé rozobrať a vy umývať. Do umývačky ich nedávam, ta guma a plast jemne napachnu prípravkom, ale to je myslím pri všetkých značkach... My sme sa tých fliaš už nakúpili, či veľké, či malé, inú zn.by som už neskúšala. Akurát si dávam pozor, aby som rozobratu fľašu dala vždy dokopy tú istú, aby sa nekombinovala veľká, malá (sroub pasuje, ale guma dobre netesni). Ak sa správne založí, netečie...

lilitela
30. jún 2019

@kacorsita Aj my mame tu umelu a je v pohode. Este ma napadlo, ze vzduch mozno pusta, ale pomalsie, ze mozno treba o cislo-dve vacsi cumel, ale to ta snad napadlo. Ale my sme celkovo spokojni s MAM.

julia204
30. jún 2019

@kacorsita tie sklenené nie su antikolikove len tie plastové srobovacie. Pouzivala som ich pri synovi pred 6rokmi a teraz pri 2mesacnej dcerke znova.. Skúšali sme aj avent, soavinex ktora ma napodobniť prsník ale nevedela z nich pit..Na mliecko pouzivame plastovú a na cajik sklenenú fľaštičku.. Za mna naj fľaštičky

kacorsita
autor
30. jún 2019

Dakujem dievcence,ja teda este kupim umelu aa uvidim...mam doma 3druhy dudlov,kedze maly mal vcera 5m ,a to su 1,2 a aj 3 ale ani jedna nefunguje iba ta,na ktorej som soravila vacsiu dierku ale ta zas tecie mimo... :( ine mi neostava len tu umelu vyskusat...ale je zaujimave ze @julia204 to funguje a mne nie...
Skusala som sama tahat z flasky :D ,ci nahodou maly netaha rychlo ale neslo mi tam vobec ten vzduch,jedine se by to slo ozaj tak pomaly ze by som si to sama nevsimla a tym padom by napriek 5m potreboval vacsie cislo dudla,to mu ale bude vadit v jeho malinkej puse... accchhh zajtra behnem do obchodu pre umelu,verim ze ta funkcna bude,ak nie,pojdem k niektorej kvam na skolenie :D

katy1781
30. jún 2019

Radšej by som skúsila originál antikolokovu inú značku tie mám používam už až pre 3 ročného necyrkuluju dobre vzduch asi preto ten problém s porovnaním s inou značkou ináč ja mám asi 3umele a je to úplne to iste

iveta143
30. jún 2019

aj moj malicky musi pustit cumel ked pije mlieko, naucil sa, aspon sa nadychne, lebo papame rychlo,nedockavo 😀 ...fungujeme takto uz 13 mesiacov...

simona92101
9. júl 2019

Mame tie flasu MAM,a mala prestala zo dna na den z nej chciet papat,jedovala sa neskutocne.zo ziadnej inej nechcela jest,tak som kupila vacsi dudel a je po probleme.za mna antikolikove najlepsie 😉