Miešanie Babylove 1 a Babylove Bio 1

tinule
17. nov 2016

Myslíte že by som mohla 1 mesačnej dcérke miešať pol na pol mlieko Babylove 1 a Babylove BIO 1?
Totiž v obyčajnom je taurin a l-carnitin a v BIO verzii nie je, ale zas v BIO sú bifidokultury a v obyčajnom nie sú.
Tak ma napadlo, že keby som jej ich pomiešala tak by v tej dávke bolo všetko.
Že by som napr 60 ml urobila obyč a 60 ml BIO.
Len sa bojím aby som jej neublížila.
Pila obyč, len ju tak nezasytilo a teraz pije BIO.

pimpa12
17. nov 2016

Pozor na to. Malej sa vyvija traviaci system, mohla by z toho mat tazke koliky. Skus radsej vybrat jedno z tychto dvoch, popripade inu znacku, ktora obsahuje vsetky tieto zlozky.

tyelde
17. nov 2016

S babylove sice skúsenosti nemam ale miesam 2 druhy UM a je v pohode...ale iba dokrmujem, cize neviem 🙂

evitka83
17. nov 2016

@tinule ono to ma nejaky dovod preco nie je vsetko v jednom, mala by fakt mohla mat problem, ze to nie je schopna stravit, hlavne ked je taka malinka. Ked uz chces miesat, skusila by som to striedani pri jednotlivych papaniach, raz plnu davku jedneho UM a pri dalsom jedeni druhe UM.

tinule
autor
17. nov 2016

@tyelde a aké staré máš bábo? Aké druhy UM miešaš? Ďakujem

tyelde
17. nov 2016

@tinule 2 a pol mesiaca, ale zijem v zahranici a pokial viem tuto znacku na slovensku nemame, ale je to BabySemp 1 a BabySemp Lemolac od firmy Semper 🙂

tinule
autor
18. nov 2016

@tyelde a to si tiež svojvoľne začala miešať alebo na odporúčania lekára? A z akého dôvodu? A od akého veku babatka? Ďakujem za vyčerpávajúce info 🙂))

tyelde
18. nov 2016

Svojvoľne, tu ti nikto nekáže co robit...asi od 1,5 mesiaca miesame...najprv mala jedno, zacala ho odmietat, presli sme na druhe a potom priatel omylom kúpil zlu krabicu tak miesame aby sa minula 😀

ajko
18. nov 2016

No, nám sa tiež stalo, že malá pila obyčajné Babylove a manžel kúpil Babylove Bio a veru som jej ho miešala, aby sme krabicu minuli.. To však mala malá už asi 9-10 mesiacov... nerobilo jej to problém. Ťažko povedať, ako na to zareaguje tak maličké bábo..