Mliečko Babylove 1, 2, 3. Ako ste s ním spokojné?

maca793
13. jan 2007

ahojte, nájdu sa tu maminky, ktoré kupujú mliečko pre svoje ratolesti Babylove z DM drogerie? Ak áno, ste s ním spokojné?

margita
20. jan 2007

Môjmu vnúčikovi som kúpila na skúšku mliečko Babylove 1 /pre výhodnú cenu lebo ostatné mliečka sú o dosť drahšie/ a nemal z toho žiadne problémy, treba vyskúšať. 🙂

kadea
27. nov 2007

ahoj, skusam ozivit tuto temu
a este raz sa opytat,
ake mate skusenosti s tymto mlieckom?

oscarka
27. nov 2007

ja kupujem 3 a som spokojna. Popravde som ine ani este nemala. 10 mesiacov sme sa kojili a potom sme presli na Babylove...

kadea
27. nov 2007

Ja by som chcela kupit dvojku, ale neviem ako je to s kavalitou... zas, ale urcite musi podliehat normam.
Tak uvidim ci este niekto napise.

zuz11
21. feb 2009

lucia963 • 1d • 18. feb 2009 o 20:36
ahojte maminky,mate niektorá skusenosti s mliečkom z DM drogerie značky babylove? 😒

lucia963 • 1d • Včera o 19:23
Nemate s nim naozaj ani jedna skusenosti?? ☹

ikke • Včera o 20:38
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
(aj ked...nie je prave z najnovsich 😔 )

lilyk • 2d • Včera o 21:12
my ho kupujeme od 1.roka, teda babylove 3 a nemame problem 😉

rohacka • 2d • Dnes o 09:09
My sme ho kupili raz este pri starsej dcere, ale odmietala ho pit, lebo bolo ako keby trochu "kasovite", proste nebolo take uplne hladke, ako klasicke mliecko, ale ako keby tam bolo primiesane trochu kase. Aspon mne sa tak zdalo. Ale samozrejme, proti gustu ziaden disputat... Nalakala ma cena, ale vratili sme sa naspat k osvedcenemu mlieku.

nemina • 1d • Dnes o 23:39
ja som ho zacala malej dávat okolo 4 mesiaca dovtedy som kojila a sem tam dávala nutrlilon. zdál sa mi moc drahý. az na MK som zistila nieco o tomto mlieku tak som sa ho rozhodla vyskusat. mala si nan celkom dobre zvykla. je trošku iné chutovo od nutrlilonu ale dá sa v pohode vypit. na krabici je napísané zlozenie a myslím si ze je dobré podobné ako ma nutrlilon. zacala som dvojkou a uz kupujem trojku. trocha horsie sa zarábalo ale aj to sa dá nucit aby tam neboli hrudky. ja som s ním spokojná a ako vidím ani malej nic nechýba. mozem len doporucit!