Mliečko Nido od Nestle. Máte skúsenosti?

sisulik
12. jún 2008

ahojte mamulky..chcela by som sa vas opytat, ci ma niektora z vas skusenosti s mlieckom Nido od Nestle..neviem ci sa da kupit aj na SR...ale ktora s nim mate skusenosti, napiste...
Nido je od prveho roka dietata...maly bude mat zajtra rok...mozem to Nido davat aj namiesto UM ktore mu davam? v noci sa budi trikrat na papanie...takze bez mliecka nemozeme byt..

tigri
12. jún 2008

o mliecku Nido od Nestle som v zivote nepocula 😕

bud sa v SR nepredava alebo ma na slovenskom trhu iny nazov

nie je to nahodou toto?
http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page...

sisulik
autor
12. jún 2008

tigri...asi to bude to..ma to ine balenie..ale to je len detail..ale zrejme to bude to..
ma s tym mlieckom Nestlé Junior mlieko Bifidus 450g niekto z vas skusenosti?

sisulik
autor
12. jún 2008

nikto nic?

marcim
12. jún 2008

Já jsem ho dávala staršímu,ale až někdy kolem 3 roku.To tady byla teprve novinka.Docela se mi zdálo,že mu to hezky povzbudilo imunitu.A chunalo mu.V té době už chodil do školky a byl věčně doma nemocný.
Já osobně bych to dávala spíše během dne jako např. mlíčko ke snídani nebo k večeři,ale na noc,pokud mlíčko vyžaduje,bych dávala asi to na které je zvyklý ev. nekteré firmy dělají mléka od 1 roku a bez bifi.Co jsem našla,tak v 500 ml tohoto mléka denně dítě dostane všechno co potřebuje.Takže záleží kolik toho během dne vypije a podle toho bych se zařídila.Vzheledem k tomu,že tam jsou bifidobakterie atd.,tak bych to nepřeháněla.Všeho s mírou.
Naše dávka byla tak 1 hrníček ke snídani.

sisulik
autor
12. jún 2008

a na krabici nie je pisane davkovanie?

marcim
12. jún 2008

Myslíš kolik odměrek na jaké množství vody,nebo kolik dávek na den??
Jediné co jsem našla ja toto http://www.prozdravi.cz/lekarna/detail.php?pdk=...
píšou 200-500 ml/den,poměr voda/počet odměrek z hlavy už nevím.

bihan
13. jún 2008

Nestlé Nido je obyčajné sušené kravské mlieko, teda aspoň to, čo predávajú vo FR.

sisulik
autor
13. jún 2008

na kazdom kanaly davaju reklamu na to Nido a aj obchodaky su nimi zaplnene...uz mam z toho chaos..moze sa to ci nie?