Mlieko a kaše Little Bee. Bude malej chutiť?

polana
24. apr 2009

Ahojte mamičky,mate niektora skusenosti s mliekom a mliečnou kašou Little Bee Bio ktore su momentalne dostat v Kauflande? Ja som kupila kašu bananovu a dcerke velmi chuti a chcela by som vyskušať mliečko ktore je za podla mna super cenu,stoji necelych 6 eur.Maju aj s bananovou prichuťou.No mi papame sunar tak neviem či bude chutiť preto sa pytam.Vdaka za odpovede.

bubatinko
24. apr 2009

no toto aj mna vcelku zaujima tak napiste nieco 😉

junovka
24. apr 2009

Polana,kazde dieta je ine, a kazdemu dietatku chuti nieco ine...tak treba vyskusat 😉

ingra73
24. apr 2009

ahoj, starsiemu synovi sme kupili jednu krabicu toho mlieka, s bananovou prichutou, vobec mu nechutilo a ani nam... mali sme pri nom rozne mliecka, no toto sme zaradili medzi chutovo najhorsie, ale kazde dieta je ine, mozno tvojmu zachuti ...

gucz
25. apr 2009

ja som kúpila dcérke tú kašu, ale nechcela mi ju piť, aj sme tak tú krabicu celú vyhodili. Mliečko kupujeme france lait a tiež je z tých lacnejších a malej moc chutí

sasiki
25. apr 2009

tak toto mlieko určite nieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zložením pripomína kravské nízkotučné mlieko - teda, povedala mi to kamoška, ktorá sa troška vyzná. Zložením nie je vhodné pre deti, oni tam dajú ešte nápis BIO 😠 😠 😠 Nás tiež zaujala cena, ale................
Až od nového roka bude platiť, že to, čo je napísané na obale musí platiť, teda dojčenské mlieko musí mať zloženie dojčenského mlieka a pod.... Bohužiaľ.

sasiki
25. apr 2009

chcela som napísať, nie vhodné pre dojčatá, keďže sa aj tak všeobecne neodporúča kravské mlieko do 3r. Keď už niekto kupuje umelé mlieko, tak asi nechce dávať klasické kravské. A inak moju malú z neho nadrapilo.......ale to mohlo byť spôsobené inou chuťou.

dadulka19
25. apr 2009

my toto mliečko pijeme od 11 mesiacov(takže už rok).Malej chutí a aj dokina ho schválila.... 😉

polana
autor
26. apr 2009

Dakujem vam dievčata za vaše odpovede,nazory a skusenosti.Ja som tuto značku mlieka objavila nahodou a kupila som na skušku,mala ma 9 mesiacov a zda sa že jej chuti viac než sunar.Takže uvidime...

renatam
29. apr 2009

Mlieko neviem, ale mojej malej ani ovocný orízkm, ani masovo- zeleninový z tejto značky nechutil, /inak je výborný oaokáč/ tak som na tu značku zanevrela. Ale nevravím, že je zlá!!!

polana
autor
30. apr 2009

...no prikrmi tejto značky som si ani nevšimla tak sa musim lepšie popozerat.Inak naša lekarka o tomto mlieku ani produktoch tejto značky nič nevedela tak ma to odradilo.Asi sa vratime k overenemu sunaru.