Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mlieko Aptamil. Používate ho niekto? Nekúpite?

besova
9. jún 2008

Ahojte, kupila som mlieko aptamil, pouzivate ho niektorá, kedze malemu nechuti, mam dve krabice 800g a ak mi ich nezoberu nazad,zajtra chceme ist do rakuska mam aj blok,tak ak mi nevrátia korunky, ci by ho niekto nekupil, no najlepsie s BA, kedze postovne by vyslo asi draho.. som s toho zufala, pretoze zbytočne vyhodených 1000sk..No skusit som to skusila snád sa ozve nejaka dobrá duša čo mi pomoze.. ☹

mirasierra
9. jún 2008

ahoj, aj ja mam doma aptamil, 4 krabice a malej nechutia. ☹

wienika
9. jún 2008

baby, aptamil je nutrilon, len sa to inac vola.....takze, vsetky ktore pouzivaju nutrilon by ho mohli od teba kupit...... 🙂

tilly
10. jún 2008

prečo si za to dala 1000? veď v bipe stojí jedno balenie 10.99 😲

besova
autor
10. jún 2008

v bipe?? ved tam som ho kupila 15.99eur.. kydy si tam bola naposledy????no ked je babydeis tak 20% dole
A preto som ho kupila lebo my sme papkali nutrilon ha, ale tento aptamil, ma uplne inu chut, je taky aj vodovejsi.. Ale nastastie som uspela a vrátili mi korunky.. 🙂

katavinka
19. mar 2009

My sme boli teraz v Bipe a stojí 10,99€, no nevedela som, či to je to isté čo Nutrilon u nás.

zuzana581
19. mar 2009

Aptamil a Nutrilon je to isté, len to má všade iný názov. Aj v maďarskú sa volá inak, ale teraz si nespomeniem na ten názov. Takže nechápem ako mohol mať inú chuť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli