Mlieko Babylove 1

tamarka9
21. máj 2015

Ahojte dievcata, urcite je tu uz nieco na tuto temu,ale nakolko nemam velmi cas citat a hladat, lebo mam velmi uplakane dieta, tak skusim takto. Od narodenia dokrmujeme Nutrilonom, mala ma 14tyzdnov a tyzden uz nekojim vobec, sme iba na UM. Od ukonceneho piateho mesiaca by som chcela zacat prikrmovat,ale tak dva tyzdne predtym by so chcela prejst na mliecko babylove bio- nemate niekto s tym skusenost? Ja viem ze kazde dietatko reaguje na ine mliecko inak, no napriklad zlozenie ci vyhovuje a take veci. Dakujem vopred 🙂

syrik
12. júl 2015

@martinkkka22 Ahoj A nevieš, ako dopadol France Lait? Ďakujem

martinkkka22
12. júl 2015

@syrik to tam netestovali, len čo sa predava v nemecku tušim

lenka150190
19. júl 2015

Test umelych mliek tento rok...

ento počiatočný mliečne výrobky patria medzi najlepšie v teste

Víťaz testu v kategórii náhrad materského mlieka: Milasan Dojčenská Formule 1

Unikátny Víťazom testu je počiatočné mlieko Milasan, "dobré" sekcii na celkovom hodnotení. Je bez špeciálnych prísad a baktériám a neobsahuje problematické látku chloristan. Mastné polutanty testeri nájdené stopové iba sumy. Na rozdiel od mnohých iných sušeného mlieka, kde bol tuk hodnota znečisťujúcej významne zvýšil do istej miery. Prášok tiež skóre v cene: 0,61 eur na 100 g pôvodného mlieka, je najvýhodnejší zo všetkých testovaných druhov.

Place 2: Nestlé Beba 1 PRO

Tiež, "dobrý" bol Nestlé Beba Pro 1 dojčenskej výživy. Opäť platí, že testery nenašli žiadne baktérie a ani chloristan. Mlieko je dobré jedno euro na 100 g drahšie ako prášku Milasan.

Umiestnite 3-7:

"Uspokojivé" s dosiahol Aptamil Profutura dojčenskej výživy 1 konieckoncov tretie miesto. Veľmi podobné znejúce ukončenie počiatočnej dojčenského mlieka Aptamil Pronutra bol hodnotený testerov, avšak len s "chybné. Celkové hodnotenie "nedostatočne" tam bolo 1 dojčenskej výživy pre Milupa Milumil. Opäť platí, Chloratwerte boli značne vzrástol a tukové znečisťujúce látky jednoznačne príliš vysoká.

milivanilka
18. feb 2018

Ženy koľko to aktuálne stojí a aká je gramáž? Ďakujem 😊

misulie
12. dec 2018

ahojte baby prosim vas mam taky problem maleho “ “kojim” mojim mliekom z flasky, vypije cca dve 120ml flasky mojho mlieka za den a ostatok ho dokrmujem babylove1. Ked pije z prsa tak je nervozny asi mu to ide tazko alebo ani nevypije tolko. Preto netrapim ani jeho a ani seba a odstrekujem. Má 7 týzdnov a nasa doktorka mi hovori ze pije hrozne vela ze ho prekrmujem a ze mu roztiahneme zaludok...Ale co mame robit pre pana jana ked je nespokojny led sme mu davali tak 90ml? ...a dojedol sa potom na tych 120 a uz bol klud.... niekedy ale vecer vypije tych 120 a potom este pyta niekedy sa nejde dojest....vypil uz raz aj 190 a spal skoro celu noc..... hadam doeta vie kedy ma dost a kedy nie ked je najedeny vypluva flasku a ked nie papa stale.... co nato poviete ? povedala mi aby som mu davala len tych 90ml a keby daco tak potom este caj... a pribral za mesiac 1100g... vraj strasne vela ale aj narastol...7cm... poradte inak mame problem aj s kakanim :/ a sem tam s bruskom...vraj to moze byt aj preto ze vela vypije... ale vo ked je hladny ? co mu nemam dat ?dakujem