Mlieko Beba. Akú má chuť?

majusienka
12. feb 2009

Ahojte, viete mi napisať akú chuť má BEBA? Máme na ňu prejsť a obávam sa aby nebola horká, lebo syn mi to nebude piť. Doterz sme pili Nutrilon.
Ďakujem

luciauk
12. feb 2009

nie je taká sladká ako nutrilon, ale hladoš si bude musieť zvykunúť 😉

jaja0110
12. feb 2009

majusienka- Beba co sa tyka chuti je jedno z najhorkejsich mliek 😖 my sme prave presli z Beby na Nutrilon, beba hrozne zapekala... 😨

inak skus pozriet tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lyzenka
12. feb 2009

fuuuj, beba nie... 😝 aj mi to teda dost smrdelo ako ryba.... sunar je mnam-mnam... 😀 a ked chces naozaj lahko stravitelne mlieco a chutne....tak potom FRANCE LAIT....naozaj... 😉 (toto francúzske je predchodza nutrilonu - ako značka)

loren
12. feb 2009

ani my sme nemali s nou dobre skusenosti skus frncuzske mlieko

aurely
12. feb 2009

mame s nou velmi dobre skusenosti 🙂 . od narodenia sme na bebe, je pravda, ze je trochu horka, ale chutnali sme aj nutrilon a nebol ovela sladsi. malej chuti a ziadne zdravotne tazkosti nemame, prave naopak, doteraz sme neboli este vobec chori, aj ked to nemusi byt len mliekom 😉 .

biela
13. feb 2009

My sme od roka na Bebe, predtým pil MM, zozačiatku nechcel, no zvykol si. žiadne zdravotné problémy nemal, ani zapekanie. mne však tá beba strašne smrdí, neviem, či aj ostatné UM tak smrdia? 😒

lyzenka
13. feb 2009

biela...ostatné tak nesmrdia... 🙂

ale ak niekomu beba vyhovuje...tak nech pokračuje...aj švagriná dávala bebu...a bolo všetko OK....ale je to ťažšie strávitelné mliečko....nám nevyhovovala...grckal z nej...

sakura77
16. feb 2009

mne teda zas smrdel sunar 😅 no,sto ludi,sto chuti 🙂 treba skusit,kazdemu babetku vyhovuje ine

horallka
16. feb 2009

My sme od stvrteho mesiaca vylučne len na Bebe, a malému veľmi chutí. Ani ho nikdy nezapekalo. Ine mlieka sme neskušali

danka2612
17. feb 2009

ahojte ja som maleho mesiac a pol kojila,potom sme davali nutrilon ale dost nas prehanalo aj dost pri odgrgnuti nam vychadzalo a tak sme presli na BEBU AR a to je fajn.Ked sme pili nutrilon tak flasa po vypiti tak hrozne smrdela.

bmmz
26. aug 2009

ahojte nahodou neviete ci je nejake obmedzenie kolko baleni moze lekar HA UM predpisat na mesiac,

avion
26. aug 2009

my sme pouzivali bebu a bola som uplne s nou spokojna. a neskor mu chutili aj hipp mlieka.

timotej
26. aug 2009

ahojte aj my sme na Bebe od narodenia teda aj som kojila a potom už len Beba. Doteraz malý nikdy neprotestoval ani ho z toho nezapekalo. Žalúdok si aspon zvykol a pekne mi nabehol na stravu. Nebolo mu z ničoho ťažko. Je pravda že smrdí straaaašne.

bianka234
29. aug 2009

Ahoj, my máme bebu od 6 mesiaca, ja v nej cítim nejaké železo, ale malý sa nesťažuje, nezapeká, je v pohode.

katun
5. sep 2009

ahoj my sme presli z kojenia na bebu3 v 15mesiaci a v pohode, malemu chuti.

jankapiknova
31. jan 2010

My mame bebu od narodenia a nikdy nemal problemy ani koliku, ani vrackanie a ani ziadne bolesti a vzdy pekne kakal a teraz papame bud bebu 3 alebo Bifidus 1+ , je to pokracovanie beby od 1 roku dietata 😉