Mlieko Junior1 + Bifidus. Koľko vydrží otvorené?

davidko7
8. jan 2009

baby,mate skusenosť s tymto mliekom od Nestle?je od 1-3 rokov.Moj maly mlieko odmieta,tak som kupila toto/už sme vyskušali asi všetko/.Je to 900 g a po otvoreni sa ma spotrebovať do 2 tyždňov.To určite neminiem-riadite sa tym,alebo použivate to aj dlhšie.Možem ho preidavať aj do jedal?

radka.m.
8. jan 2009

davidko-mám to mléko doma a asi jsi to špatně přečetla-na pixle je napsáno,že se má spotřebovat po otevření do 4týdnů,dívala jsem se na krabici sunaru a ten má to samé-do 4týdnů,tak si myslím,že všechny mléka to mají stejně.

vocko3
8. jan 2009

tiez si myslim ze si to zle precitala, mne tiez mala ine nechcela a to sme vyskusali rozne a toto jedine jej zachutilo tak ho pije stale. sme s nim spokojni.

davidko7
autor
8. jan 2009

Baby,mam to mlieko pred sebou-prečitala som to dobre.Je to napisane pod nazvom Doležite upozornenie-po otvoreni spotrebujte do 14 dni.Je to tam,aj manžel to teraz čital.Včera sme ho kupili.

radka.m.
8. jan 2009

davidko-takse raději zeptej v lékárně,já mám to mléko doma,tak jsem na to taky koukala a m ám tam spotřebovat do 4týdnů po otevření,ale mám to menší balení-450g.

terkaz
8. jan 2009

holky ja tam mam taky do 14 dnu. Mam to velke baleni.

radka.m.
8. jan 2009

tak to je fakt postavený na hlavu-menší balení má delší trvanlivost,i když se vlastně spotřebuje dříve,než to větší. ☹

davidko7
autor
8. jan 2009

radka.m.-presne to iste som chcela napisať 🙂 To je fakt na hlavu postavene...Veď to 900g balenie sa nedaTAK RYCHLO SPOTREBOVAŤ

akzeret1
8. jan 2009

já bych tu spotřebu nebrala tak doslovně,výrobce se jistí 😉
mlíko dávám malý už skoro rok
a to velké balení nám vydrží +- 14dní
a to pijeme 2x denně po 210ml a 2x 7 odměrkách
do jídla ho používat můžeš 😉

radka.m.
11. jan 2009

davidko-tak jsme byli dneska v tescu,tak jsem si koupila to velké balení,ale fakt mně žerou s tou trvanlivostí,na velkém je přesně,jak jsi psala -po otevřenídní a na malém jetýdny,no,my to velké teda za dní nespotřebujema,stejně jsem ho koupila s vědomím,že ho prostě spotřebujeme dýl než za dní,tak doufám,že se nic nestane. 😒

ivca82
11. jan 2009

aj my používame to veľké balenie, cenovo je to dosť veľký rozdiel. Trvá nám nejakých 14-16 dní, niekedy aj viac. Tiež by som tú spotrebu nebrala až tak presne, keď ho dobre uzavrieš, nemalo by sa na 15 deň predsa pokaziť 😉

martik28
11. jan 2009

Ahoj, my ho máme taky a jsme spokojení - malá měla Bebu HA a tíhle navazujeme - i dr. nám ho doporučila jako nejlepší z batolecích mlíček. Velké balení je taky kolem 14 dní pryč a v návodu uvádějí - 210 ml vody + prášek. 2x denně - tak to vychází... 7 odměrek (1 je 4,63g) *2= 64,82g denně*14=907,48. A malá těch 210 + 7odm. i 240 +8odm. vypije, dávám ho i do jídel.... kaše apod. A myslím si, že prášek co má spotřebu do 8/2010 (co mám doma) v uzavřené doze o pár dní déle vydrží... 🙂 Malá má 16 měs. a kupuju 1+ a moc jí chutná, ale je to tak 4 měs. jsem koupila Bifidus 1-3 roky taky od Nestlé a ten jí moc nejel. Takže bych to neřešila 🙂

katy1979
11. jan 2009

my používame tiež toto mlieko malému chutí takže to neriešim.
akurát kto to má blizko tak vam poradim. v rakuskej bipe stojí velké balenie ani nie 9 euro 😉
a s tou trvanlivostou ste ma dostali viem že na malom bol mesiac ale na velkom som to ani nepozerala. my ho vypijeme tak za 3 týždne. večer a v noci má UM a ráno a poobednajší spánok ma MM.

katy1979
12. jan 2009

na tom kupenom v rakusku je spotreba do 4 týždnov. podla mna soudruzi pri preklade urobili chybu

katkaromi
12. jan 2009

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. tiez uvazujem o kupe tohto mliecka, nasa dcerka je zatial dojcena - este sme neskusali ziadne ine mlieko /len obsiahnute v instantnej kasi/. pomaly ale uvazujem o odstaveni, aj ked to bude tazke pri nasom zavislacikovi 😉 . davate toto mlieko aj popri dojceni na doplnenie? ake mate skusenosti s prechodom od dojcenia na um? chutilo to detickom?

radka.m.
13. jan 2009

ahoj holky,tak jsem včera volala na infolinku,kvůli tomu mlíčko a té trvanlivosti,tak paní mně nejdřív přesvědčovala,že trvanlivost je určitě stejná na obouch gramážích a pak řekla,že si na mně vezme kont-akt a že mi
zavolá.dneska mi volala,že se ta trvanlivost musí dodržovat a když jsem se jí ptala teda na rozdíl,mezi velkým a malým balením,tak mi řekla,že v tom velkým balení je nová receptura,to malé balení-tam je prý ještě stará receptura.tak mi to velké mléko teda určitě za těch 14dnů nespotřebujeme.je to postavený na hlavu,tak počítám,že aby na tom vydělali,tak brzy stáhnou z trhu to malé balení. 😠

katy1979
13. jan 2009

radka nejako tomu neverím. ale podla mna sa vôbec nič nestane ked ho minieš za tri týždne ci mesiac.

katkaromi. dá sa aj dojcit aj dávat UM. my sme zacali dávat najprv v noci a nemal s tým problém, samozrejme chvílu trvá kým si na to zvyknu a teraz je kojený ráno a na obed ked ide spat inác ma pred nocným spánkom a v noci UM.
musís zistit ktore mlieko bude malá vôbec pit. nám sadlo hned prvé a to toto od nestle.

katkaromi
13. jan 2009

katy1979 dakujem pekne za odpoved. skusim malej ponuknut a uvidime co na to povie.

dovenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz