• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môže sa dávať cukor do umeleho mlieka?

26. decembra 2012 
bibi - neviem preco by som o zene ktora ta porodila mala hovorit ze je riadne sprosta - nepoznam ju, nemozem sudit :grinning: len som reagovala na to co si napisala.
libka - keby jej nechutilo toto mlieko, skusila by som ine, a aj sme to tak robili, kym sme nasli take co jej chutilo a vyhovovalo.
ale ved kazdy ma na vec iny nazor, kazda sme si za vlastne decko zodpovedna sama...
4. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy deti piju specialne mliecka a nemozu skusat ine :wink: nastastie my tento pripad nie sme a mala mliecko lubi, chuti jej hocijake... ale velmi dobre chapem mamicky ktore maju tento problem ze urobia vsetko preto aby ho nejak vyriesili :wink:
5. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja vam neviem baby kedysi decko v tretom mesiaci jedlo banan jablko a pomaly aj polievku nie je to tak davno ...a teraz zrazu nemoze heh moje dievky uz take veci jedli a veru im nic nechyba a teraz pridem ku doktorke a ta mi povie ze uz sa to nesmie cukor a sol to nehrozi udajne do roka a piskotky uz nie od 6 ale od 8 mesiacov he he jogurty tiez zatrhnute do roka a tak sa len divim ze co sa to deje ale necudujme sa zeleninka a ovocie umelo vypestovane za akciovu cenu v hypermarkete tak asi aj preto sa vsetko tak zmenilo...
31. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobacik_29, ci mozu alebo nie...mozu...len vtedy sa nad tym nikto nezamyslal...moj bracho tiez jedol v 3.mesiacoch leco...no, teda vraj jednu lyzicku...
a ja moju prvu dceru som zacala prikrmovat zeleninkou k mojmu mliecku od 7.mesiacoch...asi tak, na vysvetlenie...
Ide o to, ze preco by malo ked absolutne dieta nepozna chut sladke, slane...tak preco to neoddialit co najdalej...
som rozhodne proti cukru a roznym pridavnym chutiam inym ako prirodzenym. :angry: :wink:
31. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka, Lubos jedával lečo v 3mesiacoch :grinning: :grinning: :grinning:
tak smiešne to vyznelo :sweat_smile: :wink:
31. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mama mi to vravela...no sama sa pritom zhrozila...ale vraj hej...vraj, nepamataaaaam. :grinning:
31. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak aj ja som jedávala v 3mesiacoch polievky, v 5-6m omáčky, masá mixované, krupicu a čo ja viem čo ešte :confused:
brat v 10m čokoládu :confused:
Tiež som len čumela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale to ako si napísala to s lečom, tak to nemalo chybu, fakt to tak smiešne vyznelo :grinning: :grinning: :grinning:
som si predstavila malého Luboška, ako papá lečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky tak mne nasi dali ako 8-mesacnej na Silvestra zemiak. salat a upit zo sampanskeho. A ze chutilo:grinning:
31. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikollette, sa musel zalizovat, co chces... :grinning: :grinning: , mama robila leco nasladko...hehe...
ja som tiez jedla mozno kadeco a som tu...ide o to, preco by malo?? ked to niekto chce, nech to dava, dieta neumre...ale naco?

pia22, hmmm...myslis, ze chutilo??? hehe
31. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu davam extra cukor do mlieka ... ten extra cukor do mleka je dobry aj na to aby babätko mohlo kakat a je to aj pre dospelych tak davam si do caju aj ja preto ze mam problemy zo stolicou a mozem povedat ze pomaha mne aj malemu :slight_smile:
8. nov 2012 o 18:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysme davali do sunaru trosku cukru, ale to mlieko je samo o sebe sladke podla mna.
8. nov 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri niektorych prispevkoch tazko povedat ci je to vtip alebo to myslia naozaj vazne :confounded:

(@nikita12345 @zuzanocka)
8. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka211 vies, mala som necelych 20 ked mi sa mi narodila prva dcerka a povedala mi tak doktorka; kedze nikto uceny z neba nespadol, dala som na jej radu..
dietatu to nijak neuskodilo, zubky ma krasne, zdrave, bielucke (kedze CISTY zub sa nepokazi) a to, co pijeme, dychame a jeme, myslim, moze uskodit viac, nez par krystalov cukru.
ale uprimne- o skodlivosti cukru (bieleho) som sa dozvedela a uz par rokov kupujem trstinovy, nerafinovany.
skoda, ze vsetky nie sme od narodenia take mudre, aby sme robili LEN spravne veci..
na sudenie inych nikto nema titul.
10. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..mamičky mám 3 mesačnú dcérku, a dávala som nutrilon, a teraz skúšam zmenu a dávam bebu,ale stále nemá pevnú stolicu, má hnačkové..môźe jej škodiť ten cukor v tom???lebo sme mali aj vírus, mala hnačky a dávala som jej nutrilon Lov Lactose a stolica sa jej uprivala, ale zarábala som jej tam aj mrkvičku..neviete poradiť čo jej v tých mliečkach môže škodiť???nemáte skúsenosť s tým? ďakujem
13. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak co sa tyka cukru v umelom mlieku, mam svagrinu zdravotnu sestru u detskej lekarky, a ta mi povedala, ze dieta potrebuje cukor jednak na spravny vyvin mozgu, a na pevnost kosti.takze normalne do sunaru na 200 ml 1 a pol kocky cukru- treba kockovy. Stavy po lyzicke od 6 tyzdnov- 1 lyzicu denne zacat, a prechod na tuhu stravu od 3 mesiacov, postupne zacat nahradzat jednu davku mlieka ovocim, a neskor polievku- tiez treba trosku prisolit, aby bola chutna, Do 7 mesiacov by dieta malo jest vsetko ( samozrejme ze nie bocik a pod.) .Takze normalne prisladit mlieko. A prave trstinovy sa ma davat az od roka.
26. dec 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, cukor netreba
26. dec 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok